• Головна
  • Місцевим бюджетам виділять 68 млн грн на придбання ноутбуків для шкіл
10:51, 26 квітня 2021 р.

Місцевим бюджетам виділять 68 млн грн на придбання ноутбуків для шкіл

Місцевим бюджетам виділять 68 млн грн на придбання ноутбуків для шкіл

Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, спричинену пандемією, місцевим бюджетам області передбачено у 2021 році додаткове фінансування для забезпечення освітнього процесу в навчальних закладах в умовах карантинних заходів у розмірі понад 68 млн гривень. Про це інформує пресцентр ЛОДА.

Так, днями була ухвалена постанова Кабінету Міністрів України "Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти”.

Щоб забезпечити злагоджений, у тому числі дистанційний, освітній процес у школах для педпрацівників за ці кошти планується придбати ноутбуки. Також частина коштів буде використана на закупівлю дезинфікуючих засобів для організації протиепідемічних заходів під час проведення сесій ЗНО.

Місцевим органам влади вартує вже подумати про власний ресурс на цю мету, адже однією з головних умов надання субвенції є співфінансування за власні кошти відповідних бюджетів", - зазначив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

Додамо, із 26 квітня Львівщина вийшла із червоної зони, це означає, що відновлюється очний освітній процес у школах області. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Освіта ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...