• Головна
  • Із Трускавця до «Буковиці» планують збудувати нову дорогу через ліс
11:59, 29 квітня 2021 р.

Із Трускавця до «Буковиці» планують збудувати нову дорогу через ліс

Із Трускавця до «Буковиці» планують збудувати нову дорогу через ліс

Комфортне та безпечне сполучення курортних територій із туристичними магнітами Дрогобицького району стане можливим завдяки активній та ефективній співпраці Львівської ОДА, Трускавецької та Бориславської територіальних громад.

Зокрема,  у кілька разів пришвидшити шлях від курорту Трускавець до гірськолижного об’єкту «Буковиця» та стартової точки проєкту «ВелоБескиди» зможе нова лісова автомобільно-пішохідна дорога.  

Задля вивчення можливості створення сучасного шляху Трускавець-Буковиця, 28 квітня відбулася виїзна нарада за участі заступника голови Львівської ОДА Віталія Загайного та посадовців регіону.

Нова лісова дорога потенційно  стане туристичним об’єктом, поруч збудують велодоріжки та хідники. Окрім того, у планах – будівництво інших доріг, які б доповнювали одна одну і сприяли покращенню логістики у громаді. Зокрема, планується відновлення старої ґрунтової дороги між Трускавцем та Оровом, спорудженої ще у 30-х роках. Зараз вона є непроїзною.

Реалізація цього проекту стане ще одним кроком до покращення туристичної привабливості всього регіону, зацікавить ще більше туристів, зокрема тих, хто любить активний відпочинок. Це розвиток зеленого, спортивного та велотуризму, популяризація найближчого до Львова сучасного гірськолижного центру", - наголосив Віталій Загайний.  

Відтак, за результатами виїзної наради, Львівська ОДА звернеться до Кабінету міністрів України щодо вилучення земельної  ділянки з постійного користування ДП «Дрогобицький лісгосп» із зміною цільового призначення землі та передачею її у комунальну власність Трускавецької та Бориславської громад. Це стане черговим кроком до будівництва нового шляху.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Нова_дорога_до_Буковиці ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...