У центрі Бориславі вставили велетенську ковану писанку

У центрі Бориславі вставили велетенську ковану писанку

Впродовж місяця громада Борислава активно готувалася до Великодніх свят. Напередодні світлого Христового Воскресіння у місті головну увагу було зосереджено на декоруванні та оформленні площі Борислава великодньою символікою. Там постало чимале писанкове дерево і Великодній кошик, відтак святково було оформлено арку та алею.

Останнім штрихом до всіх декорацій додалася ще одна – велика кована писанка. Встановили її працівники комунального підприємства “Еко-місто” на головній площі Борислава. Створена така декорація за ініціативи директора КП Івана Сороки, повідомляють у пресцентрі БМР.

Фото БМР Фото БМР

Писанка є невід’ємним атрибутом Великодніх свят, тому виникла ідея створити таку декорацію, яка б радувала не один рік. Робота над її створенням тривала півтора місяця, а в кожну деталь вкладено душу. Користуючись нагодою, хочу подякувати майстру Олегу “Кузня. Борислав”, який долучився до виготовлення писанки, а також всім працівникам КП “Еко-місто” за спільну, злагоджену роботу над наведенням порядку у місті", – зазначає Іван Сорока.

Нагадаємо, У центрі Борислава на площі Івана Франка 28 квітня встановили писанкове дерево. Прикрашене різнобарвними стрічками та розмальованими писанками, оригінальне дерево тішитиме жителів та гостей міста впродовж Великодніх свят. 

#Борислав #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі