![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
15:59, 5 травня 2021 р.
На Львівщині за минулу добу вогнеборці ліквідували 20 пожеж сухої трави
![На Львівщині за минулу добу вогнеборці ліквідували 20 пожеж сухої т... На Львівщині за минулу добу вогнеборці ліквідували 20 пожеж сухої трави](/dist-assets/images/cap.jpg)
Тільки за минулу добу через необережне поводження з вогнем на відкритих територіях було зафіксовано 20 пожеж сухої трави. Про це інформують у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області.
Вогонь знищив понад 1 га сухостою.
Зокрема, вогнеборці боролись із пожежами сухої трави у таких районах: Дрогобицькому, Золочівському, Львівському, Самбірському, Стрийському, Червоноградському та в м.Львові.
До ліквідації займань сухостою було залучено 20 одиниць спецтехніки та 72 осіб особового складу.
Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян припинити випалювати сухостій.
Не завдавайте непоправної шкоди ані собі, ані навколишнім! Крім того, відповідно до законодавства України, за такі дії передбачена відповідальність як адміністративна, так і кримінальна", - наголошують у ГУ ДСНС України у Львівській області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
09:37, 18 липня
12:49, 17 липня
live comments feed...