• Головна
  • Замість п’ять – вісім! У Дрогобичі планують підвищити вартість проїзду у громадському транспорті
18:01, 11 травня 2021 р.

Замість п’ять – вісім! У Дрогобичі планують підвищити вартість проїзду у громадському транспорті

Замість п’ять – вісім! У Дрогобичі планують підвищити вартість проїзду у громадському транспорті

На черговому засіданні виконавчого комітету дрогобицької міської ради, яке має відбутися 18 травня, розглянуть проєкт рішення в якому запропоновано затвердити тариф на перевезення у маршрутках громадського транспорту в розмірі 8 гривень.

Перевізники, які обслуговують маршрути у Дрогобичі стверджують, що причини підняття ціни на проїзд традиційні: зростання цін на паливно-мастильні матеріали для автобусів, підвищення заробітної плати та зростання цін на запасні частини.

Додамо, сьогодні тариф на проїзд у громадському транспорті Дрогобича становить 5 гривень. Цей тариф було затверджено у місті в 2018 році на виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради №280.

У соціальних мережах дрогобичани уже почали активно обговорювати майбутнє зростання ціни на перевезення у місті. Люди стверджують – хотілося б, щоб із збільшенням вартості проїзду покращилися умови перевезення: було дотримано чистоти в транспорті, культури водіїв до пасажирів, покращено комфортність перевезень, оновлено парк автобусів тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Зростає_вартість_проїзду ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Останні новини
Оголошення
live comments feed...