![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
18:01, 11 травня 2021 р.
Замість п’ять – вісім! У Дрогобичі планують підвищити вартість проїзду у громадському транспорті
![Замість п’ять – вісім! У Дрогобичі планують підвищити вартість прої... Замість п’ять – вісім! У Дрогобичі планують підвищити вартість проїзду у громадському транспорті](/dist-assets/images/cap.jpg)
На черговому засіданні виконавчого комітету дрогобицької міської ради, яке має відбутися 18 травня, розглянуть проєкт рішення в якому запропоновано затвердити тариф на перевезення у маршрутках громадського транспорту в розмірі 8 гривень.
Перевізники, які обслуговують маршрути у Дрогобичі стверджують, що причини підняття ціни на проїзд традиційні: зростання цін на паливно-мастильні матеріали для автобусів, підвищення заробітної плати та зростання цін на запасні частини.
Додамо, сьогодні тариф на проїзд у громадському транспорті Дрогобича становить 5 гривень. Цей тариф було затверджено у місті в 2018 році на виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради №280.
У соціальних мережах дрогобичани уже почали активно обговорювати майбутнє зростання ціни на перевезення у місті. Люди стверджують – хотілося б, щоб із збільшенням вартості проїзду покращилися умови перевезення: було дотримано чистоти в транспорті, культури водіїв до пасажирів, покращено комфортність перевезень, оновлено парк автобусів тощо.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
09:53, 19 липня
10
10:36, 24 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...