![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
14:37, 12 травня 2021 р.
Працівницю АЗС в Дрогобичі оштрафували на 17 тис. грн за відсутність маски
![Працівницю АЗС в Дрогобичі оштрафували на 17 тис. грн за відсутніст... Працівницю АЗС в Дрогобичі оштрафували на 17 тис. грн за відсутність маски](/dist-assets/images/cap.jpg)
Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області оштрафував на 17 тис. грн операторку заправки WOG у Дрогобичі Світлану Г. за відсутність маски на робочому місці.
Як вказано у матеріалах справи, в обід 27 березня операторка заправки WOG, що вул. Володимира Великого, 7/3 в Дрогобичі, обслуговувала клієнта без маски. Поліцейські склали на Світлану Г. адміністративний протокол за порушення постанови Кабміну про запровадження карантину. У суді працівниця АЗС своєї провини не визнала, інформує західнет.
19 квітня суддя Дрогобицького міськрайонного суду Зоряна Павлів визнала Світлану Г. винною у вчиненні адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП та оштрафувала її на 17 тис. грн.
Крім цього, Світлана Г. має заплатити 454 грн судового збору. Цю постанову ще можна оскаржити в апеляційному суді.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
06:46, 24 липня
6
09:53, 19 липня
24
12:49, 17 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...