• Головна
  • У Бориславі постане сучасний Центр розвитку громади
21:26, 15 травня 2021 р.

У Бориславі постане сучасний Центр розвитку громади

У Бориславі постане сучасний Центр розвитку громади

15 травня в майже двогодинному онлайн-ефірі проходила моніторингова зустріч щодо презентації проєкту «Громадський простір «Центр розвитку громади» від Міжнародної організації з міграції (МОМ). 

Борислав старанно готувався до цього представлення і така старанність принесла свої плоди. Місто стало переможцем конкурсу і це означає, що в Бориславі створять сучасний Центр розвитку громади.

Ініціатором проєкту виступив директор КНП “Бориславський міський парк культури та відпочинку” Ігор Саган, головний розробник проекту – менеджер з туризму КНП Наталія Копитчин.

Ми віримо в цей проект, бо для нас це – важливо, – в завершальному слові зазначив міський голова. – Загалом у мешканців з’явилась віра в краще: віра в себе, віра у своє місто. За останніх 5 років на території нашої громади вдалось реалізувати понад 100 проектів (від дрібних до великих). Люди відчули, що вектор напрямку змінився: щось створюється, відбудовується… Власне тому і з’явилась ця віра. Громада, бізнес почали активно долучатись до втілення позитивних змін. Але такого єдиного центру, осередку, «душі» не вистачає сьогодні місту. Тому впевнений: створення такого центру буде ще одним поштовхом для розвитку міста і всієї Бориславської громади", - зауважив Ігор Яворський.

В підсумку, організатори запропонували команді заповнити аплікаційну форму проектної заявки та розписати кошторис проекту для визначення кінцевої суми грантової підтримки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Сучасний_Центр_розвитку_громади ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Останні новини
Оголошення
live comments feed...