• Головна
  • У Дрогобичі оголошено конкурс на заміщення вакантних посад директорів 15 закладів загальної середньої освіти
13:57, 17 травня 2021 р.

У Дрогобичі оголошено конкурс на заміщення вакантних посад директорів 15 закладів загальної середньої освіти

У Дрогобичі оголошено конкурс на заміщення вакантних посад директорів 15 закладів загальної середньої освіти

Такою інформацією в ефірі кризового «Медіацентру», що функціонує на базі Дрогобицької міської ради, цими днями поділився керівник відділу освіти Петро Шев`як.

За словами головного освітянина міста – мова іде про конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти, що знаходяться у комунальній власності Дрогобицької міської ради. Конкурс оголошено у зв’язку із тим, що із більшістю директорів завершується термін підписаних угод на керівні посади. Заявки від кандидатів на оголошені вакансії відділ освіти приймає до 26 травня – зазначив Петро Шев’як.

За словами пана Шев’яка – сформовано основні вимоги до майбутніх кандидатів: громадянин України, вільне володіння державною мовою, вища освіта не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше 3-х років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Загалом керівників закладів середньої освіти можуть змінити у таких закладах: Ліцей №1, 2, 4, 16 що у Дрогобичі, а також Ліцей імені Богдана Лепкого, Стебницький ліцей № 7, Стебницька гімназія №11, Нижньогаївський навчально-виховний комплекс, Снятинський навчально-виховний комплекс, Долішньолужецька середня загальноосвітня школа, Лішнянська школа, Унятицька тощо.

Додамо, із створенням Дрогобицької територіальної громади додалося 22 загальноосвітні установи. Таким чином, із наявними міськими навчальними закладами, Дрогобицька ОТГ тепер нараховує 39 шкіл у яких навчається 12,5 тис. учнів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Конкурс_на_заміщення_вакантних_посад_директорів ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...