• Головна
  • В Україні проведуть перерахунок пенсій пенсіонерам, які працюють
15:21, 23 травня 2021 р.

В Україні проведуть перерахунок пенсій пенсіонерам, які працюють

В Україні проведуть перерахунок пенсій пенсіонерам, які працюють

В Україні пенсіонерам, які працюють, перерахунок пенсій цього року проведуть у червні, хоча раніше це робили у квітні. При цьому пенсіонери можуть заднім числом отримати доплати за квітень і травень.

Про це розповіла начальниця Головного управління Пенсійного фонду в Києві Лариса Дзядевич, повідомляє "Україна 24

З 1 квітня без додаткового звернення Пенсійний фонд проводить перерахунок пенсій тим пенсіонерам, які на 1 березня року, в який проводиться перерахунок пенсій, отримали таке право, а саме – якщо людина після призначення пенсії пропрацювала 24 місяці або якщо період страхового стажу був меншим, але пройшло не менше 2 років", - пояснила представниця ПФ.

Дзядевич додала, що Пенсійний фонд, який обробляє такі документи, обов'язково проведе перерахунок пенсій і люди у червні отримають свої доплати за квітень і травень, і особисто звертатися до органів Пенсійного фонду не потрібно.

Формула розрахунку пенсії

Пенсія = середня зарплата * трудовий (страховий) стаж * індивідуальний коефіцієнт заробітку.

Трудовий стаж рахується у відсотках (1 рік=1%), відповідно до нього зарахують весь час, який особа пропрацювала з моменту останнього перерахунку пенсії або виходу на пенсію.

Коефіцієнт заробітку вплине на збільшення пенсії в разі, якщо після виходу на пенсію зросла і зарплата працюючого пенсіонера.

Якщо працюючий пенсіонер тепер заробляє менше, ніж до виходу на пенсію, при перерахунку буде врахований тільки додатковий стаж, а нова, нижча зарплата, — ні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Перерахунок_пенсій ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...