Осучаснюють: КНП «Дрогобицька поліклініка» встановлює зовнішній ліфт для маломобільних груп населення

Осучаснюють: КНП «Дрогобицька поліклініка» встановлює зовнішній ліфт для маломобільних груп населення

На території КНП «Дрогобицька міська поліклініка» тривають ремонтні роботи. Уся річ у тому, що медзаклад уже зовсім скоро поповниться сучасним зовнішнім ліфтом. Такий ліфт за словами керівника відділу охорони здоров’я Володимира Чуби потрібен установі, щоб маломобільні групи населення могли без ускладнень підніматися на 2 та 3 поверх поліклінічного відділення.

До маломобільних груп населення відносимо інвалідів І групи, людей прикутих до інвалідних візочків, пацієнтів із переломами та травмами ніг тощо, яким важко пересуватися. Уже скоро, всі ці пацієнти, зможуть без проблем та без сторонньої допомоги підійматися в необхідні їм кабінеті на огляд сучасним ліфтом", - роз’яснив пан Чуба.

Осучаснюють: КНП «Дрогобицька поліклініка» встановлює зовнішній ліфт для маломобільних груп населення, фото-1 Осучаснюють: КНП «Дрогобицька поліклініка» встановлює зовнішній ліфт для маломобільних груп населення, фото-2 Осучаснюють: КНП «Дрогобицька поліклініка» встановлює зовнішній ліфт для маломобільних груп населення, фото-3 Осучаснюють: КНП «Дрогобицька поліклініка» встановлює зовнішній ліфт для маломобільних груп населення, фото-4 Осучаснюють: КНП «Дрогобицька поліклініка» встановлює зовнішній ліфт для маломобільних груп населення, фото-5

Також за словами головного медика міста – окрім зовнішнього ліфта, в поліклінічному відділенні осучаснюють перехід між корпусами. Там роблять ремонт: замінять вікна, перекриття, підлогу тощо.

Ремонтні роботи із встановлення зовнішнього ліфта мають намір завершити до кінця червня. Вартість проекту становить – понад 3 млн.грн. Масштабні роботи виконують за закумульовані кошти поліклінікою від НСЗУ.

Наталя Зелена

#Новий_ліфт_для_поліклініки #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі