• Головна
  • На Львівщині може з’явитися Центр для вакцинації людей зі списку очікування додатку «Дія»
12:27, 26 травня 2021 р.

На Львівщині може з’явитися Центр для вакцинації людей зі списку очікування додатку «Дія»

На Львівщині може з’явитися Центр для вакцинації людей зі списку очікування додатку «Дія»

У МОЗ розпочинається кампанія з відкриття Центрів вакцинації. Про це нараді повідомив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Зокрема, у МОЗ вже розробили дорожню карту з питань вакцинації, а Національний план вакцинації населення України від Covid-19 передбачає вакцинування 70% населення країни до Дня Незалежності. У зв’язку з цим, необхідно збільшувати інфраструктуру з питань імунізації.

Перший етап роботи вакцинальних центрів – щеплення людей, що записалися до списку очікування через додаток «Дія». Список включає наразі близько 600 тис людей по всій Україні. Першими приєднатися до ініціативи створення центрів вирішили у Києві, Львові та Одесі.

Попередньо планується запустити роботу таких центрів по Україні у найближчі два тижні.

Початок вакцинації людей зі списку очікування, які реєструвалися через Дію – це доручення Президента України. Пропонуємо обласним адміністраціям напрацювати систему роботи центрів для проведення у них вакцинації у вихідні дні. Центри повинні бути прив’язані до конкретного закладу охорони здоров’я. Першочергово необхідно визначити тип центру вакцинації, який будуть утворювати, сформувати команду та керівника. Роботу медичних працівників у центрах оплачуватимуть за кошти НСЗУ", - зазначив Віктор Ляшко.

Очікувана дата початку роботи центрів за прогнозами МОЗ - 5-6 червня, але це залежить, звичайно ж, і від стану організації роботи на місцях. Обговорюється можливість відкриття вакцинального центру у Львові на стадіоні «Арена Львів». Одночасно розглядаються і альтернативні варіанти розміщення центрів у різних районах м. Львова з метою їх наближення до населення як міста, так і області – стверджує заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Мета створення центрів – забезпечення і зараз, і в майбутньому розширення потужності для проведення щеплень для більшої частини дорослого населення. Такі центри, згідно законодавства, є тимчасовими пунктами щеплення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Центр_для_вакцинації_людей ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Останні новини
Оголошення
live comments feed...