• Головна
  • На «Арені Львів» починають масову вакцинацію львів'ян
09:49, 28 травня 2021 р.

На «Арені Львів» починають масову вакцинацію львів'ян

На «Арені Львів» починають масову вакцинацію львів'ян

У суботу, 29 травня, на «Арені Львів» почне працювати перший в Україні центр вакцинації населення. Передусім там робитимуть щеплення від коронавірусу тим мешканцям області, які записалися в чергу через додаток «Дія». Щеплення робитимуть вакциною CoronaVac (компанії Sinovac).

Про офіційне відкриття центру 27 травня повідомив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Вже цієї суботи мешканці області, які зареєструвалися через додаток «Дія», зможуть отримати щеплення проти коронавірусної інфекції у центрі вакцинації населення. Метою відкриття центру вакцинації населення є забезпечення стійкої здатності проводити щеплення для якомога більшої кількості дорослого населення України", – написав Максим Козицький.

Центр вакцинації матиме свого керівника, там працюватимуть лікарі, вакцинатори, бригада медиків для екстреної допомоги, а також консультанти.

Запис на вакцинацію через додаток «Дія» почався ще 1 березня, але досі в Україні вакцинували лише пріоритетні групи громадян (військових, лікарів, освітян, публічних осіб). До 27 травня щеплення від коронавірусу зробили майже 1,1 мільйона українців. На Львівщині від коронавірусу вакцинували 70 448 осіб, з них 5013 отримали дві дози вакцини.

Щеплення на «Арені Львів» робитимуть вакциною CoronaVac – 25 травня Львівщина отримала 16 тисяч доз цієї вакцини для працівників санаторно-курортних закладів, прокуратури, спецзв’язку, а також осіб з листа очікування «Дії». Більшість вакцинованих до цього часу мешканців області отримали щеплення вакциною AstraZeneca (88%). Інші отримали CoronaVac (8%) та Pfizer (4%).

Записаним на вакцинацію через додаток «Дія» мають повідомити, коли саме і куди їм приходити, щоб зробити щеплення. Як уточнив Максим Козицький, у Львівській ОДА створили групу фахівців, які обдзвонюватимуть записаних у «Дії» осіб, передусім – старших за 60 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...