У Стрию затримали двох «злодіїв у законі» із санкційного списку РНБО

У Стрию затримали двох «злодіїв у законі» із санкційного списку РНБО

У п'ятницю, 28 травня 2021 року, співробітники одного з міжрайонних відділень Управління Служби безпеки України у Львівській області здійснили затримання в місті Стрий 62-річного громадянина Російської Федерації Віктора Панюшина та 47-річного уродженця грузинського міста Зестафоні Реваза Катамадзе, які відомі в статусі так званих "злодіїв в законі" на прізвиська "Вітя Пан" та "Магало"/"Резо" відповідно.

Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

За стверджує джерело, наразі силовики планують доправити Катамадзе до Миколаївського пункту тимчасового перебуваня іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ). 

Фото - Детектив Інфо Реваз Катамадзе (ліворуч) та Віктор Панюшин
Фото - Детектив Інфо Реваз Катамадзе (ліворуч) та Віктор Панюшин

Нагадаємо, що визначений в якості особи без громадянства "Магало", так само як і розшукуваний Інтерполом за поданням правоохоронців північного сусіда росіянин "Вітя Пан" потрапили до так званого переліку осіб, щодо яких указом президента України від 21 травня 2021 року було введено санкції. Панюшин у ньому фігурує під №360, а Катамадзе - під №235.

Обидва кримінальні авторитети мають суттєву історію стосунків з вітчизняними правоохоронцями та можновладцями.

Злодій в законі "Магало" під час затримання в жовтні 2020 року
Злодій в законі "Магало" під час затримання в жовтні 2020 року

Зокрема, влітку минулого року міграційники скасували рішення про набуття "злодієм в законі" українського громадянства, після чого Катамадзе було затримано наприкінці жовтня 2020 року.

Силовики клопотали щодо доправлення "Резо" до ПТПІ, однак суд відмовив у заґратуванні Реваза Катамадзе з його подальшим видворенням за межі України, постановивши звільнити його з-під варти.

"Вітя Пан" - фото Детектив ІНФО
"Вітя Пан" - фото Детектив ІНФО

Що ж стосується "Віті Пана", то востаннє в офіційному порядку цього кримінального автортета затримували на українських теренах в 2019 році. У листопаді того року працівники СБУ затримали його прямо на виході з приміщення центру "Паспортний сервіс" в Одесі, однак невдовзі Панюшин опинився на волі.

#СБУ #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі