Міністр назвав країни, які приймають українські паперові Covid-сертифікати

Міністр назвав країни, які приймають українські паперові Covid-сертифікати

Допоки Україна не запустила цифрових сертифікатів вакцинації від коронавірусу, щеплені люди можуть отримати паперовий сертифікат, який приймають кілька країн, повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Цифровий Covid-сертифікат від липня буде синхронізований з сертифікатом Євросоюзу: його будуть визнавати органи влади країн Євросоюзу. Але ми не хочемо чекати аж до липня. Я розпочав роботу з деякими сусідніми країнами про визнання письмових сертифікатів. Ми зараз домовилися про це з Угорщиною, Молдовою, Грузією. Туреччина готова укладати також таку угоду", – розповів Кулеба.

Міністр нагадав, що паперовий сертифікат про вакцинацію Кабмін затвердив минулого року. Він відповідає міжнародним стандартам, зазначає zaxid.net.

Коли людина робить вакцинацію, то може попросити, щоб їй оформили цей документ. Процедуру цього сертифіката затвердили", – розповів очільник МЗС.

Нагадаємо, що наразі для відвідування низки країн, зокрема – Румунії, Франції, Греції та Іспанії необхідно пред’являти документ, який свідчить, що людина вакцинована від коронавірусу або перехворіла ним і має антитіла. При цьому від моменту отримання другої дози вакцини і до моменту в’їзду повинно пройти щонайменше два тижні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі