
14:59, 7 червня 2021 р.
За минулий тиждень у Трускавці ковідом не занедужала жодна людина, - Ігор Стасик

У Трускавці протягом минулого тижня жодна людина не захворіла на COVID-19, таку інформацію на апаратній нараді озвучив головний лікар КНП «Трускавецька міська лікарня» Ігор Стасик.
Більшість хворих подолали хворобу, і станом на 7 червня у Трускавці на COVID-19 хворіє тільки троє осіб. Вони доліковуються амбулаторно, тобто вдома. За всіма показниками Трускавець вже давно може знаходитися в зеленій зоні епіднебезпеки, проте поки що спільно зі всією Львівщиною продовжує перебувати в жовтій, - додав пан Стасик.
Також Ігор Стасик доповів, що активізовано процес щеплення, який трохи призупинився в кінці травня. Так, протягом минулого тижня вакцинувалося від коронавірусу 299 жителів Трускавецької громади – 90 вакциною Pfaizer, 209 – вакциною CoronaVac. Всього у Трускавці вже щепилося 1519 осіб. Планується, що наступного тижня розпочнеться ревакцинація трускавчан, котрі щепилися в березні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:12
12 червня
10:00
12 червня
08:10
12 червня
14:48
11 червня
16:29
10 червня
Оголошення
08:03, 7 червня
10:59, 5 червня
10:44, Вчора
17
08:03, 7 червня