Назар Шнайдер, який здобув 200 балів із ЗНО з хімії, отримає 4 тис. грн стипендії за успіхи

Фото дрогінфо
Фото дрогінфо

Учень Дрогобицького ліцею ім. Богдана Лепкого Назар Шнайдер отримає стипендію в розмірі 4000 гривень за успішні результати ЗНО. Про це інформує пресцентр ДМР.

Це підтверджує професійний рівень викладацького складу та впровадження освітянських послуг нової української школи для отримання якісної освіти наших дітей", – наголосив начальник відділу освіти Петро Шев’як.

Новиною про непересічні успіхи дрогобицького учня цими вихідними на своїй Фейсбук сторінці поділився директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Олег Паска. За словами чиновника двоє школярів із Львівщини одержали по 200 балів із зовнішнього незалежного тестування з хімії. Один учень є вихованцем Львівського фізико-математичного ліцею при ЛНУ ім. І. Франка, інший – Назар Шнайдер із міста Котермака, школяр Дрогобицького ліцею ім. Богдана Лепкого, вчитель – Юрій Лучшев.

За твердженнями Олега Паска, загалом в Україні 17 учнів здобули 200 балів на ЗНО з хімії.

Додамо, як уже зазначали раніше у відділі освіти Дрогобича, відповідно до Положення «Про стипендію міського голови», кожен учень, який складе ЗНО на 200 балів, отримає грошову винагороду у розмірі 4000 гривень.

#ЗНО #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі