• Головна
  • Цього тижня у Трускавці стартує кінофестиваль “Корона Карпат”
18:00, 22 червня
1

Цього тижня у Трускавці стартує кінофестиваль “Корона Карпат”

 Цього тижня у Трускавці стартує кінофестиваль “Корона Карпат”

З 24 по 27 червня в Трускавці відбудеться ІХ міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат», де глядачі можуть поринути в українське кіно, адже за «Золоту корону» змагатимуться лише українські стрічки.

Кінофестиваль традиційно проходить у кінопалаці “Злата”, де і відбудеться церемонія урочистого відкриття, яка розпочнеться з червоної доріжки. Також покази будуть й на терасі місцевого готелю 365, інформує ГалІнфо.

Це фактично не новий фестиваль, а перенесений з листопада місяця, бо тоді ввели локдаун, все позакривали, тому ми не змогли провести фестиваль і подію довелось відкласти. Зараз ми очікуємо багато людей, адже минулі роки нас відвідували понад 5000 осіб. Вхід на усі фільми безкоштовний, за запрошенням лише церемонія відкриття та церемонія нагородження", - розповів генеральний директор та організатор кінофестивалю Олег Карпин.

Фільмом-відкриттям Трускавецького кінофестивалю “Корона Карпат” буде картина “Земля блакитна, ніби апельсин” української режисерки Ірини Цілик. Він отримав неабиякий успіх, зокрема понад десять нагород, а також увійшов до офіційної програми понад 50-ти престижних міжнародних кінофестивалів.

На церемонії відкриття будуть представники та учасники тих фільмів, які будуть показувати. Це актори, продюсери, режисери, сценаристи, оператори, а також журі. Цьогоріч запросили таких відомих людей як Ірма Вітовська, Наталя Васько, Олексій Тритенко, Лариса Русняк, Богдан Бенюк, Наталія Сумська, Дмитро Тубольцев, Констянтин Лібартович та ще багато інших.

Загалом у нас є три конкурсні програми. На кінофестивалі буде показано більш як 60 фільмів, 99% яких зняті 2019 та 2020 року. Перед нагородженням ми також поставимо пам’ятну плиту за фільм “Мої думки тихі” режисера Антоніо Лукі, який минулого року виграв гран-прі", - додав Олег Карпин.

Також він зазначив, що на кінофестивалі для відвідувачів окрім кіноперегляду будуть організовані творчі зустрічі з творцями фільмів та панельна дискусія для молоді, де будуть обговорювати фільм “З України до Голівуду” та говорити про активізацію молоді в українській кіноіндустрії.

##Корона_карпат ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Чорному карлику ребром по адамовому ЕЗ ОбсЕ,а с Ша Длинному горбатому Гуйплену нато'
23 червня, 17:59
В таблицу умножения добавляется пропеллер Сопромата × на тоннаж военно стратегич дамб Па'то'на' ЖКХ,цэиков,школ и всех учреждений точных дизциплин Гипро мэза Рац. тех.отделов стандартизации советов ЗОНЫ Голубой устрицы Эмануэля.Старокрымский погост ГОСТом Маленькой Верочки Интердевочки Косач с Призом 21 ряду ХХI съезду перемножаются правилом таблицы 10×10 арифметики ZZ-Top V×V= «Все перемены, в натуре случающиеся, суть такого состояния, что сколько чего у одного тела отнимется, столько присовокупится к другому. Так ежели где убудет материи, то умножится в другом месте».Перевод для неполноценных из 100% 1991 выкрутили кафедрой ЭВМ в 3% ЧС кап.кап строений тройной трипонации ЭКО номики,остальное пропердели на Зоне с Ша.Спорить с табл.умножения ××××××××××××× "0" °F,безполезно по сути синусоидальных звездонедоползших 👅 если Хэль,кома тЧК .
Оголошення
live comments feed...