• Головна
  • У Львові запрацювали перші камери автофіксації порушень ПДР
17:11, 20 серпня 2021 р.

У Львові запрацювали перші камери автофіксації порушень ПДР

У Львові запрацювали перші камери автофіксації порушень ПДР

З 20 серпня на дорогах Житомирської, Одеської, Чернігівської областей, а також і у Львові почнуть працювати 17 комплексів автоматичної фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху. Поки що вони фіксують лише перевищення швидкості, проте в майбутньому мають фіксувати й інші порушення ПДР.

Як повідомив 19 серпня перший заступник начальника департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький, у Львові КАФи запрацюють на вул. Хуторівка, 8 (смуги у напрямку вул. Стрийської) та на вул. Володимира Великого, 18 (також у напрямку Стрийської). Тут, як і загалом по місту, діє обмеження швидкості 50 км/год, проте КАФи фіксуватимуть порушення з 70 км/год.

Як інформував ZAXID.NET, систему автоматичної фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху в Україні почали впроваджувати минулого року з Київщини. Зараз вона працює ще в кількох областях, у тому числі – на Львівщині, усього – 60 КАФів. 

Додамо, що на дорогах вже встановлено більше КАФів, проте деякі з них ще не працюють взагалі або працюють лише в тестовому режимі. Зокрема, понад десяток КАФів запланували встановити у Львові ще в кінці травня, проте їх поки що не експлуатують.

Зараз КАФи автоматично фіксують лише перевищення швидкості, проте пізніше система почне фіксувати й інші порушення – приміром, проїзд на червоний сигнал світлофора, порушення правил зупинки чи стоянки, проїзд смугою для громадського транспорту, тротуарами, смугами зустрічного руху тощо.

Після фіксації порушення системою інформація надходить до центру обробки патрульної поліції, де розглядається поліцейським, який виносить постанову про штраф. Паперову постанову із спеціальними елементами захисту надсилають власнику авто рекомендованим листом. Постанова набуває чинності як з моменту її отримання порушником, так і в разі відмови її отримувати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Камери_автофіксації_порушень_ПДР КАФ Львів
Оголошення
live comments feed...