• Головна
  • Лавреатом Міжнародної премії Івана Франка став професор Дрогобицького університету Леонід Тимошенко
00:12, 28 серпня 2021 р.

Лавреатом Міжнародної премії Івана Франка став професор Дрогобицького університету Леонід Тимошенко

Лавреатом Міжнародної премії Івана Франка став професор Дрогобицького університету Леонід Тимошенко

У п’ятницю, 27 серпня, у 165-ту річницю від дня народження українського генія Івана Франка, було оголошено ім’я лавреата під час урочистої церемонії, яка відбулася у Дрогобичі.

Про це інформує пресслужба Міжнародного Фонду імені Івана Франка.

Організатори вручили подяки меценатам та особам, які долучилися до організації церемонії, а науковцям – відповідні сертифікати.

Компетентне жюрі Міжнародного конкурсу нагороду присудило професору Дрогобицького педагогічного університету імені Івана Франка Леоніду Тимошенкові. На конкурс він подав монографію «Руська релігійна культура Вільна. Контекст доби. Осередки. Література та книжність (XVI – перша третина XVIІ ст.)». Під оплески присутніх він отримав "Золотий знак Лавреата" та сертифікат на грошову винагороду у розмірі 200 тис. грн.

Лавреатом Міжнародної премії Івана Франка став професор Дрогобицького університету Леонід Тимошенко, фото-1

Директор Міжнародного фонду Івана Франка Ігор Курус зазначив, що премія Франка утвердилася як найпрестижніша наукова відзнака сучасних праць з гуманітаристики.

Міжнародна премія імені Івана Франка є надзвичайно вдалим інструментом просування постаті Івана Франка, інтеграції української гуманітаристики у світову науку».

На церемонії нагородження були присутні члени міжнародного журі, номінанти, вчені з Австрії, Польщі, України, франкознавці, представники влади, громадськість та родина Івана Франка.

Лавреатом Міжнародної премії Івана Франка став професор Дрогобицького університету Леонід Тимошенко, фото-2

Нагадаємо, VІ урочиста церемонія нагородження лавреата Міжнародної премії імені Івана Франка відбулася за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety, в партнерстві з Дрогобицькою міською радою, Львівською обласною державною адміністрацією, Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка, Державним історико-культурним заповідником “Нагуєвичі”, Львівським товариством у місті Києві.

Міжнародну премію імені Івана Франка започатковано Міжнародним фондом Івана Франка у 2015 році. Її заснував онук українського письменника Роланд Франко.

Лавреатом Міжнародної премії Івана Франка став професор Дрогобицького університету Леонід Тимошенко, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Леонід Тимошенко Міжнародна премія Івана Франка
Оголошення
live comments feed...