• Головна
  • Нові карантинні заходи у садках: килими повертається, температуру малюкам мірятимуть раз на день
00:05, 30 серпня 2021 р.

Нові карантинні заходи у садках: килими повертається, температуру малюкам мірятимуть раз на день

Нові карантинні заходи у садках: килими повертається, температуру малюкам мірятимуть раз на день

Як інформує Міністерство охорони здоров’я - в Україні затвердили нові карантинні заходи у дитсадках. За ними, температуру у дітей перевірятимуть тільки на вході, а раніше її треба було вимірювати кожні 4 години.

Також за новим положенням, після виявлення в дитини симптомів інфекції в приміщенні, де вона перебувала, необхідно провести провітрювання поза розкладом та дезінфекцію поверхонь.

Скасовується заборона на використання тканинних рушників та килимів з довгим ворсом. Але під час карантину заборонено використовувати м’які іграшки, перебувати в приміщенні садка у вуличному взутті. Також заборонені батьківські збори (дистанційні дозволені) та наради.

Вранці дитину в садочок має приймати і передати в кінці дня батькам вихователь на території садка, а не в його приміщеннях. У разі поганої погоди цей процес повинен проводитися в прийомних приміщеннях або роздягальнях, батьки обов’язково повинні бути в масках.

Якщо є ознаки ГРВІ або температура тіла вище +37,2, то за відсутності батьків дітей потрібно ізолювати в спеціальному приміщенні, терміново повідомити батьків і прийняти узгоджене рішення про подальшу допомогу дитині.

Що стосується засобів індивідуального захисту для працівників садка:

  • маски та рукавички працівникам необхідно одягати під час спілкування між собою та пересування приміщеннями закладу:
  • маски та рукавички не треба одягати під час проведення занять;
  • після зняття маски чи рукавичок та перед одягненням нових працівники мають мити руки з милом або обробляти їх антисептиком.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Карантин дитсадки
Оголошення
live comments feed...