• Головна
  • Перша смерть від Дельта-штаму у Львові: пацієнтові було 36 років
00:10, 30 серпня 2021 р.

Перша смерть від Дельта-штаму у Львові: пацієнтові було 36 років

Перша смерть від Дельта-штаму у Львові: пацієнтові було 36 років

В області помер пацієнт, у якого діагностували коронавірусну інфекцію "Дельта"-штаму. Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Чоловік мав 36 років, помер він 19 серпня.

Потрапивши до лікарні з двобічною пневмонією, у хворого лабораторно пітвердили COVID-19. Згодом його підключили до неінвазивного ШВЛ.

У чоловіка було супутнє захворювання - цукровий діабет 2 типу. Така категорія населення знаходиться в групі підвищеного ризику, однак пацієнт був не вакцинований – зазначають медики і додають, що це і погіршило перебіг захворювання та в результаті призвело до смерті.

Важко переживати ситуацію, коли хворіють люди, ще важче дається пережити, коли вони помирають, усвідомлюючи, що таких ситуацій можна було б уникнути. Стримування розповсюдження пандемії залежить від кількох факторів. Це носіння масок, дотримання соціальної дистанції та вакцинація. Через розповсюдження варіанту "Дельта" ми спостерігаємо зростання числа випадків у всьому світі. Тому необхідно вакцинуватись та діяти на випередження. Адже коли справа стосується здоров’я та життя людей, необхідно прикласти максимум зусиль для цього результату, - прокоментував ситуацію Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дельта Львів
Оголошення
live comments feed...