• Головна
  • МОЗ опублікувало рекомендації для шкіл щодо проведення святкової лінійки першого вересня
00:18, 30 серпня 2021 р.

МОЗ опублікувало рекомендації для шкіл щодо проведення святкової лінійки першого вересня

МОЗ опублікувало рекомендації для шкіл щодо проведення святкової лінійки першого вересня

Щоб запобігти поширенню коронавірусної хвороби Covid-19, Міністерство охорони здоров’я України пропонує розглянути різні варіанти організації початку 2021-2022 навчального року і дотримуватися обмежувальних протиепідемічних заходів. Рекомендації для шкіл МОЗ опублікувало у неділю, 29 серпня.

Зокрема, у Міністерстві охорони здоров’я наголосили на тому, що урочистості та лінійки на честь 1 вересня для закладів освіти не є обов’язковими, а рішення проводити святкові заходи чи ні (і в якому форматі) залишається за адміністрацією школи, повідомляє Zaxidnet.

Якщо ж вирішено організувати святкові урочистості (урочисту лінійку), МОЗ рекомендує організовувати їх просто неба (на подвір’ї школи чи спортивному майданчику), намагатися не змішувати дітей різних вікових груп/класів, уникати утворення натовпу, слідкувати за дотриманням фізичного дистанціювання – 1,5 метри.

Також міністерство рекомендує утриматися від організації масових заходів та запрошення розважальних колективів, які не є співробітниками школи, максимально скоротити час проведення заходу.

Якщо ж свято не передбачає скупчення дітей, тоді рекомендується організувати святкування в межах кожного класу окремо, замість активності у приміщенні обирати варіант святкування просто неба або ж організувати День знань в інтерактивній формі.

Нагадаємо, що 1 вересня школи мають розпочати роботу у звичайному режимі, оскільки наразі по всій території України запроваджено «зелену» зону карантину. Однак у разі, якщо той чи інший регіон вийде з «зеленої» зони, то у ньому зможуть працювати лише ті школи, у яких понад 80% персоналу вакциновані від коронавірусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новий_навчальний_рік Перше_вересня
Оголошення
live comments feed...