• Головна
  • МОЗ опублікувало рекомендації для шкіл щодо проведення святкової лінійки першого вересня
00:18, 30 серпня

МОЗ опублікувало рекомендації для шкіл щодо проведення святкової лінійки першого вересня

МОЗ опублікувало рекомендації для шкіл щодо проведення святкової лінійки першого вересня

Щоб запобігти поширенню коронавірусної хвороби Covid-19, Міністерство охорони здоров’я України пропонує розглянути різні варіанти організації початку 2021-2022 навчального року і дотримуватися обмежувальних протиепідемічних заходів. Рекомендації для шкіл МОЗ опублікувало у неділю, 29 серпня.

Зокрема, у Міністерстві охорони здоров’я наголосили на тому, що урочистості та лінійки на честь 1 вересня для закладів освіти не є обов’язковими, а рішення проводити святкові заходи чи ні (і в якому форматі) залишається за адміністрацією школи, повідомляє Zaxidnet.

Якщо ж вирішено організувати святкові урочистості (урочисту лінійку), МОЗ рекомендує організовувати їх просто неба (на подвір’ї школи чи спортивному майданчику), намагатися не змішувати дітей різних вікових груп/класів, уникати утворення натовпу, слідкувати за дотриманням фізичного дистанціювання – 1,5 метри.

Також міністерство рекомендує утриматися від організації масових заходів та запрошення розважальних колективів, які не є співробітниками школи, максимально скоротити час проведення заходу.

Якщо ж свято не передбачає скупчення дітей, тоді рекомендується організувати святкування в межах кожного класу окремо, замість активності у приміщенні обирати варіант святкування просто неба або ж організувати День знань в інтерактивній формі.

Нагадаємо, що 1 вересня школи мають розпочати роботу у звичайному режимі, оскільки наразі по всій території України запроваджено «зелену» зону карантину. Однак у разі, якщо той чи інший регіон вийде з «зеленої» зони, то у ньому зможуть працювати лише ті школи, у яких понад 80% персоналу вакциновані від коронавірусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новий_навчальний_рік Перше_вересня

Коментарі

Оголошення
live comments feed...