• Головна
  • У МОЗ заявили, що не будуть запроваджувати обов’язкову вакцинацію для працівників освіти
16:48, 31 серпня
1

У МОЗ заявили, що не будуть запроваджувати обов’язкову вакцинацію для працівників освіти

У МОЗ заявили, що не будуть запроваджувати обов’язкову вакцинацію для працівників освіти

У Міністерстві охорони здоров’я обіцяють не запроваджувати примусову вакцинацію від коронавірусу для освітян, незважаючи на незначний відсоток вакцинованих працівників сфери освіти, заявив речник міністерства Роман Борщ в ефірі телеканалу «Україна 24», повідомляє ZAXID.NET.

Насамперед, вакцинація в Україні проти Covid-19 є добровільною і безоплатною. Наразі не передбачено ніякої примусової вакцинації. Є постанова Кабміну, яка чітко регламентує, у яких випадках може працювати заклад освіти чи не може. Наразі в Міністерстві не розглядається будь-який примусовий елемент щеплення будь-якої групи населення», – сказав речник МОЗ, якого процитувала «Українська правда».

Борщ додав, що наразі зроблено майже 890 тисяч щеплень працівникам сфери освіти. Окрім того, він нагадав про постанову МОЗ, яка дозволяє закладам освіти краще та безпечно організувати навчання.

Наразі щеплення від коронавірусу отримали майже 30% освітян. Водночас, якщо регіон не перебуватиме у «зеленій» зоні, то заклади освіти зможуть працювати лише за умови, що понад 80% їхніх працівників щеплені від коронавірусу. Разом з тим, влада Чернівців і Тернополя зобов’язала невакцинованих вчителів щотижня здавати ПЛР-тест на коронавірус.

Також зазначимо, що МОЗ рекомендує вчителям проводити уроки у захисних щитках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вакцинування освітяни

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Васечкины, почтите стоя = 1 минутой молчания патших Инночкиных нижэ плинтуса параШ Голодающих
1 вересня, 11:21
Я помню время золотое, Я помню сердцу милый край: День вечерел; мы были двое; Внизу, в тени, шумел Дунай. И на холму, там, где, белея, Руина замка в даль глядит, Стояла ты, младая Фея, На мшистый опершись гранит, — Ногой младенческой касаясь Обломков груды вековой; И солнце медлило, прощаясь С холмом, и замком, и тобой. И ветер тихий мимолетом Твоей одеждою играл И с диких яблонь цвет за цветом На плечи юные свевал. Ты беззаботно вдаль глядела… Край неба дымно гас в лучах; День догорал; звучнее пела Река в померкших берегах. И ты с веселостью беспечной Счастливый провожала день; И сладко жизни быстротечной Над нами пролетала тень.
Оголошення
live comments feed...