• Головна
  • В Україні вперше сертифікували авто, що заправляється воднем
14:44, 3 вересня
1

В Україні вперше сертифікували авто, що заправляється воднем

Автомобіль японської марки Toyota, що заправляється воднем, вперше сертифікували в Україні.

Про це йдеться у пресрелізі асоціації "Українська воднева рада".

Сертифікація автомобіля тривала півтора місяця. Машину потрібно було правильно класифікувати, аби вона відповідала чинним стандартам безпеки. Кожне наступне розмитнення водневого автомобіля займе лише три дні, наголошують в асоціації.

Зазначається, що водень – це новий екологічний вид пального для авто, поїздів та літаків. Він не призводить до шкідливих викидів, що пришвидшують процес глобального потепління.

Наразі автомобіль будуть заправляти в Польщі. В асоціації кажуть, що працюватимуть над створенням першої водневої заправки в Україні.

У планах на найближчі роки – розбудова інфраструктури для водневого транспорту.

За словами президента асоціації Олександра Рєпкіна, незабаром водневі машини "стануть такою ж буденністю, як і електрокари".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#авто_на_водні

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Ню посаран, Будьмо!
5 вересня, 21:03
"Чтобы добиться многого вы должны потерять все". "Если вы сможете найти пути без каких-либо препятствий, он, вероятно, никуда не ведет". "Молчание — это продолжение спора другими средствами" Гавана, 4 сентября. Ураган «Ларри» набирает силу на востоке Атлантического океана и может принести ливни и мощные волны на Малые Антильские острова. Об этом сообщает Национальный центр ураганов 3 ША
Оголошення
live comments feed...