![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
15:40, 3 вересня 2021 р.
У Дрогобичі військовослужбовці Національної Гвардії влаштували сюрприз 5-тирічному Дмитрику
![Скрінщот з відео Скрінщот з відео](/dist-assets/images/cap.jpg)
Скрінщот з відео
Не тільки патрулюють вулиці міста, але залюбки влаштовують приємні сюрпризи дітям. Мова іде про нацгвардійців, які віднедавна патрулюють вулиці Дрогобича та сусідніх міст.
У військовій частині Національної гвардії, що дислокується у Дрогобичі, дізнались про те, що 5-річний місцевий юний мешканець Дмитро Олійник захоплюється нацгвардійцями - відтак вирішили влаштувати йому сюрприз.
Попередньо домовившись із мамою хлопчика про зустріч, нацгвардійці завітали на дитячий майданчик в парк, в якому полюбляє проводити час Дмитрик. Саме в парку, що на вулиці Трускавецькій, хлопчик часто спостерігав за службою нацгвардійців та захоплювався ними.
Зустріч із нацгвардійцями для Дмитрика стала справжнім сюрпризом. Юному дрогобичанину нацгвардійці розповіли про виклики, професійні обов’язки та запросили посидіти в службовому автомобілі. На згадку про приємну зустріч в хлопчика залишаться спільні світлини із його кумирами.
Відео зустрічі нацгвардійці виклали на своєму ютюб каналі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
10:37, 24 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...