• Головна
  • У Дрогобичі побільшало туристичних магнітів: на площі Ринок встановили арт-об’єкт, присвячений дрогобицькій солі
13:37, 4 вересня 2021 р.

У Дрогобичі побільшало туристичних магнітів: на площі Ринок встановили арт-об’єкт, присвячений дрогобицькій солі

Фото Юрія Чернявського

Фото Юрія Чернявського

Дрогобич місто солі. Це підтверджує найстаріше діюче підприємство Європи – Дрогобицький солевиварювальний завод, який функціонує в нашому місті, логотип Дрогобича теж містить зображення топок солі, а віднедавна на Площі Ринок постав ще й цікавий арт-об’єкти, який теж покликаний символізувати «біле золото» міста – його сіль.

Цікавий інстеляційний об’єкт, в якому під склом розміщені справжні топки солі, реалізував львівський митець Юрій Чернявський, назва проекту – “При потребі розбити скло”. Інсталяція стане місцем для світлин туристів та прикрасила собою головну площу міста.

Презентують громаді міста та відкриють арт-об’єкт ближче до Дня міста Дрогобича.

Нагадаємо, минулого року у Дрогобичі реалізовували проєкт “Магічні соляні міста”. Частиною цього проекту була організація арт-резиденції. П’ять учасників проекту отримали можливість тиждень прожити у Дрогобичі, досліджуючи його культуру й історію міста та напрацювати ідеї щодо встановлення арт-обєкту, пов’язаного із Дрогобичем та його сіллю. В результаті відбору переміг проект, автором якого є львівський митець Юрій Чернявський, назва – “При потребі розбити скло”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дрогобич_Туристичний проект_При_потребі_розбити_скло митець_Юрій_Чернявський
Оголошення
live comments feed...