• Головна
  • Із порталу Дія можна буде роздрукувати цифрові Covid-сертифікати
14:38, 17 вересня 2021 р.

Із порталу Дія можна буде роздрукувати цифрові Covid-сертифікати

Із порталу Дія можна буде роздрукувати цифрові Covid-сертифікати

Українці, які не хочуть користуватись мобільним застосунком Дія, зможуть роздрукувати Covid-сертифікат із QR-кодом.

Як повідомили у міністерстві цифрової трансформації, новий функціонал стане доступним вже наприкінці вересня. Таким чином цифровий Covid-сертифікат зможуть отримати українці, в яких немає ID-картки чи закордонного біометричного паспорта, або які не мають Дія.Підпису чи не користуються застосунком Дія, інформує західнет

Щоб згенерувати Covid-сертифікат на порталі Дія, потрібно буде авторизуватися на порталі, вибрати послугу «Згенерувати Covid-сертифікат» і підписати кваліфікованим електронним підписом заяву на отримання сертифікату. На порталі можна скористатися як Дія.Підписом, згенерованим в застосунку Дія, так і будь-яким іншим електронним підписом.

Після цього Дія надсилає запит в Електронну систему охорони здоров’я і формується сертифікат у форматі PDF. Його можна буде роздрукувати або просто зберегти файл на телефоні чи іншому пристрої та демонструвати QR-код з екрану.

Наприкінці вересня на порталі Дія можна буде згенерувати лише сертифікат про отримання двох доз вакцини від коронавірусу. Згодом також буде доступний і Covid-сертифікат про отримання негативного ПЛР-тесту. Крім цього, Мінцифра працює над розробкою сертифікату про часткову вакцинацію. Він буде також доступний як на порталі, так і в застосунку Дія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...