![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
14:47, 20 вересня 2021 р.
У Дрогобичі на День міста відкриють оновлені казарми для патрульної роти Нацгвардії
![У Дрогобичі на День міста відкриють оновлені казарми для патрульної... У Дрогобичі на День міста відкриють оновлені казарми для патрульної роти Нацгвардії](/dist-assets/images/cap.jpg)
У День відзначення 930-річчя міста, у Дрогобичі відбудеться відкриття оновленої казарми військової частини 3002, в якій дислокується патрульна рота 2 Галицької бригади Національної гвардії України.
Ансамбль пісні та танцю Національної гвардії України офіційно відкриє програму святкування 930-ї річниці Дрогобича на Площі Ринок, – 21 вересня, о 12.00. Тут будуть присутні 100 військовослужбовців дрогобицької роти та представлено військову техніку нацгвардійців.
Одразу після урочистостей, о 13.00 відбудеться відкриття оновлених казарм військової частини 3002.
Захід відбудеться за участі командувача Національної гвардії України генерал-полковника Миколи Балана, керівництва Львівської обласної ради і облдержадміністрації та міського голови Дрогобича Тараса Кучми.
Нагадаємо, Дрогобицька патрульна рота приступила до охорони громадського порядку у місті Дрогобичі в червні 2021 року.Її завдання: охорона громадського порядку, взаємодія з працівниками Національної поліції з метою протидії вуличній злочинності, реагування на протиправні дії, забезпечення миру та спокою мешканців та гостей міста.
Створення такого підрозділу було ініційовано владою міста Дрогобича. Нацгвардійці несуть службу з охорони громадського порядку спільно з працівниками поліції та у складі самостійних піших патрулів 5 днів на тиждень.
Відновлення підрозділу Нацгвардії у Дрогобичі розпочалось у 2018 році. Тоді була розроблена Програма поліпшення матеріально-технічного забезпечення військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії в місті Дрогобичі. Спільне фінансування здійснюється з бюджетів кількох міст.
Загалом заплановано виділення близько 5 мільйонів гривень, вже втрачено 1,5 мільйона. За ці кошти провели капітальний ремонт казармених приміщень, які перебувають на території військового містечка (вулиця Трускавецька, 79).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
13:38, 13 липня
14:37, 19 липня
live comments feed...