• Головна
  • У Стебницьку інфекційну лікарню прибуло нове устаткування - кріоцилінд, яке забезпечуватиме медзаклад киснем для пацієнтів
15:27, 23 вересня 2021 р.

У Стебницьку інфекційну лікарню прибуло нове устаткування - кріоцилінд, яке забезпечуватиме медзаклад киснем для пацієнтів

У Стебницьку інфекційну лікарню прибуло нове устаткування - кріоцилінд, яке забезпечуватиме медзаклад киснем для пацієнтів

Ковідні пацієнти Стебницької інфекційної лікарні отримуватимуть кисень із нового устаткування – кріоциліндру. Величезний резервуар цими днями доставили в медзаклад, триває процес його встановлення на спеціально відведеному майданчику та введення в експлуатацію. Як стверджує керівник КНП «Стебницька інфекційна лікарня» Наталія Стецик, кріоциліндр ємністю 3т, при повному завантаженні медзакладу дозволить впродовж трьох днів безперебійно забезпечувати ковідних пацієнтів киснем, інформує пресслужба ДМР.

Кріоцилінд – це нова сучасна установка для зберігання та подачі кисню. Він значно полегшить роботу медикам. Оскільки кисневі балони вміщують значно менше кисню, їх потрібно часто замінювати, а це створює додаткові клопоти. Новий ж резервуар дозволить як мінімум 3 дні поспіль, при повній заповненості медустанови, забезпечувати киснем недужих, – зазначила Наталія Стецик.

Що важливо – новий резервуар буде обладнано редуктором, який дозволить в випадку завершення кисню, автоматично переключати хворих на кисневі балони.

Окрім кріоциліндру – на двох поверхах інфекційного відділення Стебницької лікарні, інтенсивно тривають капітальні ремонтні роботи. Вони стартували в літній період, коли лікарня тимчасово не приймала недужих на ковід, через низький рівень захворюваності.

За словами Наталії Стецик, на другому поверсі інфекційного відділу уже вдалося облаштувати сучасний та просторий хол, відтак капітально відремонтували 9 палат, проведено нову проводку, сантехніку тощо. Дві палати зроблено покращеного типу із душовими кабінами.

Наразі тривають ремонтні роботи на першому поверсі інфекційної лікарні в 14 палатах. Кошти, за які ми робимо всі ці роботи – це закумульовані кошти медзакладу від НСЗУ за пролікованих хворих, – розповідає Наталія Стецик.

За словами медиків, інфекційна лікарня, яка від 10 вересня відновила прийом ковідних пацієнтів, станом на сьогодні обладнана 150 точками доступу кисню. Також медзаклад виграв тендер на закупівлю цифрового рентген апарату, який найближчим часом буде встановлено в лікарні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стебницька інфекційна лікарня кріоцилінд
Оголошення
live comments feed...