![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
15:20, 6 жовтня 2021 р.
Трускавецькі рятувальники провели роз’яснювальну акцію для дітей "Запобігти.Врятувати.Допомогти"
![Трускавецькі рятувальники провели роз’яснювальну акцію для дітей "З... Трускавецькі рятувальники провели роз’яснювальну акцію для дітей "Запобігти.Врятувати.Допомогти"](/dist-assets/images/cap.jpg)
5 жовтня на території ДНЗ №4 «Сонечко», що у Трускавці, місцеві рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Головна мета заходу – ознайомити маленьких трускавчан із основами пожежної безпеки, донести до дітей інформацію про важливість дотримання правил безпеки життєдіяльності, а також ознайомити діток із роботою пожежно-рятувальної служби курортного міста.
Найперше, рятувальники розповіли дітям головні правила безпечної поведінки у побуті під час користування електричними та газовими приладами та застерегли їх від небезпечних забав із сірниками і запальничками. Також вогнеборці роз’яснили як діяти в разі виявлення або виникнення пожежі в певному приміщенні чи помешканні.
Відтак дітям продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців: захисні костюми, бойовий одяг та каски. Дошкільнята мали змогу відчути себе справжніми маленькими рятівниками - приміряти обладнання рятувальників, а також посидіти в пожежному автомобілі.
На завершення зустрічі дітям роздали розмальовки та інформаційно роз’яснювальні листівки на пожежну тематику.
Заходом залишилися задоволені усі – як присутні, так і організатори. Адже акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» вчергове доводить: рятувальники здатні не лише ліквідовувати надзвичайні події, а й дарувати гарний настрій оточуючим!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
13:38, 13 липня
09:53, 19 липня
24
10:37, 24 липня
12:49, 17 липня
live comments feed...