• Головна
  • В Україні відтепер можна вибрати номерний знак для авто онлайн
15:31, 6 жовтня 2021 р.

В Україні відтепер можна вибрати номерний знак для авто онлайн

В Україні відтепер можна вибрати номерний знак для авто онлайн

Відтепер перед реєстрацією транспортного засобу в Сервісному центрі МВС можна вибрати для нього номерні знаки та дізнатись, в якій саме філії їх можна забрати. Щоправда, забронювати їх не можна, тому краще вибрати кілька варіантів, інформує ZAXID.NET

Вибрати номерний знак для авто тепер можна онлайн

Вибрати номерний знак для авто тепер можна онлайн

фото СЦ МВС Вибір номерних знаків доступний онлайн

Головний Сервісний центр МВС повідомив про відкриття доступу до бази даних вільних номерів, які можна обрати для свого авто. Доступ до сервісу безкоштовний.

Сервіс «Наявність номерних знаків» надає можливість дізнатися онлайн про усі доступні для закріплення номерні знаки в усіх сервісних центрах МВС та знайти серед них найкращий для свого автомобіля. Він працює за посиланням opendata.hsc.gov.ua. Серед наявних в базі номерів – як «безкоштовні», тобто без додаткової плати за гарну комбінацію. Також можна знайти й платні, як-от 1111 чи 2332. За них треба заплатити від 4 до 30 тис. грн і ПДВ.

Існує два варіанти алгоритму пошуку вільного номерного знаку:

«Наявність в області» — обравши цей критерій пошуку, можна дізнатися про номерні знаки, які доступні в сервісних центрах МВС та ЦНАПах конкретного регіону. Якщо бажана комбінація знаку вільна, показується його вартість та ті сервісні центри МВС, де вони є на цей час.

Вказавши у полі «Пошук» номер сервісного центру МВС, можна побачити усі номерні знаки, наявні саме в ньому.

«Числова комбінація» — за допомогою цього критерію можна легко знайти необхідну комбінацію цифр номерного знаку серед усіх сервісних центрів МВС та ЦНАПів.

Перелік наявних номерних знаків оновлюється в режимі реального часу, тобто, після закріплення номерний знак не відображатиметься. Онлайн забронювати номерні знаки неможливо. Тому, збираючись до сервісного центру МВС, краще вибрати декілька прийнятних варіантів комбінацій, наявних у ньому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#номерніт знаки онлайн
Оголошення
live comments feed...