• Головна
  • У Дрогобичі відкрили сучасне інфекційне відділення
14:47, 9 жовтня 2021 р.

У Дрогобичі відкрили сучасне інфекційне відділення

У Дрогобичі відкрили сучасне інфекційне відділення

8 жовтня на базі Дрогобицької міської дитячої лікарні урочисто відкрили оновлене інфекційне відділення. До цього часу інфекційне відділення для наймолодших пацієнтів нашого регіону розміщувалося у двоповерховому адаптованому приміщенні на вулиці Козловського. Споруда лікарні потребувала ремонту, бо налічувала більше сотні років, інформує пресслужба ДМР.

3 роки тому при Дитячій міській лікарні стартували роботи із спорудження нового інфекційного відділення. Завдяки підтримці місцевої влади було скеровано 6,5 млн.грн на капітальний ремонт споруди, встановлення потужної сучасної вентиляційної системи, а також нові меблі. Понад 726 тис. грн – вдалося залучити із субвенції соціально-економічного розвитку з державного бюджету та позабюджетні кошти. Усі роботи фінішували 4 жовтня.

У відкритті оновленого відділення взяли участь – директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, голова Дрогобицької міської ради Тарас Кучма, керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба, директор Дрогобицької міської дитячої лікарні Оксана Стебельська, представники медичних закладів міста, голова районної ради Андрій Шевкенич, представники політичних сил Дрогобича та Львова, а також духовенство.

Споглядаючи сьогодні на результат – оновлене, комфортне і європейського типу відділення для наймолодших дрогобичан та мешканців територіальної громади, я з гордістю можу сказати – наші старання не були марними. Тому бажаю медичному колективу, який тут працюватиме, щоб з цих стін діти виходили із усмішкою на обличчі та були здоровими", – побажав адміністрації та персоналу закладу міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Нове інфекційне відділення розраховане на 30 цілодобових ліжок дитячої інфекції, з них 20 – боксованих та мають окремі входи.

Реконструкція дитячого інфекційного відділення забезпечить надання медичної допомоги дітям з інфекційною патологією цілого регіону: Дрогобич, Стебник, Трускавець, Борислав, а також дітям, які перебувають на відпочинку у санаторно-курортних закладах Трускавця та Східниці.

Дрогобич постійно вражає, коли не завітаю до вас, то тут відкривають то сучасне приймальне відділення першої міської лікарні, то добротно оновлено Стебницьку міську лікарню, тепер відкриття нового інфекційного дитячого відділення. Такі кроки засвідчують одне – можна опустити руки і говорити, що довкола все погано, а можна закотити рукави і наполегливо працювати. Тому вітаю вас з такою знаменною подією та бажаю, щоб ентузіазм та натхнення вас і надалі не покидали", – виголосив в вітальному слові директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис.

За словами керівника відділу охорони здоров’я ДМР Володимира Чуби – відкриття нового відділення дитячої інфекції реалізувало мрію медиків – надавати якісну допомогу дітям з інфекційними проблемами в комфортних умовах.

Були моменти, коли у нас опускалися руки: бракувало коштів, однак, ми зуміли гідно довершити розпочату справу до кінця. Нам вдалося спорудити сучасне інфекційне відділення для наймолодших пацієнтів всього регіону. Попереду в медицині Дрогобича нові покращення та нові зміни", – наголосив Володимир Чуба.

Коли слово взяла головний медик дитячої лікарні Оксана Стебельська то подякувала усім причетним до побудови нового відділення.

Діти – наше багатство. Здоров’я дітей – найцінніший скарб, який не купиш за жодні грошові одиниці. Тому вітаю кожного дотичного до сьогоднішнього свята і вірю, що в нових покращених умовах ми, медики, зможемо з новими силами та можливостями зцілювати діток та повертати їм здоров’я", – підкреслила Оксана Стебельська.

У Дрогобичі відкрили сучасне інфекційне відділення, фото-11

Нове приміщення за традицією освятили місцеві парохи. Відтак усі присутні оглянули комфортні та нові палати для маленьких пацієнтів. В новому закладі є й сучасна палата інтенсивної терапії із апаратом ШВЛ, маніпуляційна, пральня тощо.

Окремої уваги вартує вентиляційна система, яка забезпечує максимальне очищення повітря та регуляцію температурного режиму. Вражають і холи закладу – їх розфарбували яскравими малюнками дрогобицькі художники Зоряна Шимко та Олександра Сікора в рамках проекту «Кольоровий світ дитинства» від компанії «Снєжка-Україна».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Інфекційне відділення
Оголошення
live comments feed...