• Головна
  • Із 15 жовтня нове інфекційне відділення прийматиме перших маленьких пацієнтів
16:20, 11 жовтня 2021 р.

Із 15 жовтня нове інфекційне відділення прийматиме перших маленьких пацієнтів

Із 15 жовтня нове інфекційне відділення прийматиме перших маленьких пацієнтів

Як повідомив, 11 жовтня на щотижневій оперативній нараді, керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба, із 15 числа розпочнеться перевід пацієнтів зі старого у нове інфекційне відділення, яке відкрили на базі Дрогобицької міської дитячої лікарні. Про це інформує прес центр ДМР.

Також посадовець наголосив, що весь персонал старої лікарні перейде у повному складі в нове приміщення.

Міський очільник Тарас Кучма дав доручення відповідним структурним підрозділам у короткий термін вирішити подальшу долю старого приміщення інфекційного віддліу. На його думку, буде доцільно виставити це приміщення на аукціон, а виручені кошти інвестувати у галузь охорони здоров’я, розвиток якої здійснюють в межах Стратегії Дрогобицької громади.

Додамо, 8 жовтня у Дрогобичі відкрили нове та сучасне інфекційне відділення для маленьких пацієнтів. Завдяки підтримці місцевої влади було скеровано 6,5 млн.грн на капітальний ремонт споруди, встановлення потужної сучасної вентиляційної системи, а також нові меблі. Понад 726 тис. грн – вдалося залучити із субвенції соціально-економічного розвитку з державного бюджету та позабюджетні кошти. Усі роботи фінішували 4 жовтня.

Нове інфекційне відділення розраховане на 30 цілодобових ліжок дитячої інфекції, з них 20 – боксованих та мають окремі входи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Інфекційне відділення
Оголошення
live comments feed...