• Головна
  • До кінця року у Бориславі планують відкрити пам’ятник Йогану Зегу - винахіднику нафтової промисловості та відомому фармацевту
13:15, 20 жовтня 2021 р.

До кінця року у Бориславі планують відкрити пам’ятник Йогану Зегу - винахіднику нафтової промисловості та відомому фармацевту

До кінця року у Бориславі планують відкрити пам’ятник Йогану Зегу - винахіднику нафтової промисловості та відомому фармацевту

Минулого тижня делегація з Борислава на чолі з міським головою Ігорем Яворським відвідала польську гміну Сянок — місто-партнер у реалізації спільного проєкту “Нафтова колиска Європи: забута історія Польщі та України”.

Метою відвідин став тренінг, який проводився в рамках виконання вищезазначеного проєкту, для осіб, які займаються вивченням, збереженням та промоцією культурної спадщини.

На тренінгу у гміні Сянок від польської сторони було представлено доповіді про розвиток туристичної галузі у їхньому населеному пункті та інформацію про етапи будівництва пам’ятника Ігнатію Лукасевичу.

Борислав зі своєї сторони представив презентації про історію видобутку нафти та про хід реалізації проєкту у нашому місті. Сторони обмінялися досвідом, зокрема у сфері туризму, розповіли про особливості своїх громад та обговорили умови для продовження співпраці.

До кінця року у Бориславі планують відкрити пам’ятник Йогану Зегу - винахіднику нафтової промисловості та відомому фармацевту, фото-1

Питання будівництва пам’ятника Йогану Зегу в Бориславі – на крок ближче, — коментує міський голова Ігор Яворський. – Найближчим часом очікуємо реалізацію найбільш знакової мети проєкту – встановлення скульптури Йогана Зега в м. Бориславі. Отож до кінця року плануємо роботи завершити й урочисто відкрити пам’ятник відомому на весь світ фармацевту, винахіднику нафтової промисловості Йогану Зегу.

До слова, пам’ятник Зегу у Бориславі буде розташований біля будинку №12 на вул. Шевченка, адже саме там знаходилась аптека, у якій він колись працював. Робота над самим же пам’ятником триває у майстерні львівського скульптора Романа Кикти. Саме його пропозиція стала кращою та виграла конкурс, передає пресцентр БМР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Пам’ятник Йоган Зег Борислав
Оголошення
live comments feed...