• Головна
  • 25-річний самбірчанин Володимир Андреїшин став віце-чемпіоном світу з бодібілдингу
15:26, 5 листопада 2021 р.

У четвер, 4 листопада, в іспанському місті Санта-Сусанна стартував чемпіонат світу з бодібілдингу та фітнесу. У ростовій категорії до 180 см срібну медаль у класичному бодібілдингу серед чоловіків виборов 25-річний самбірчанин Володимир Андреїшин, інформує Zaxid.net.

У відділенні Національного олімпійського комітету у Львівській області розповіли, що вихованець тренера Віктора Кожушка Володимир Андреїшин став кращим серед понад 20 атлетів, поступившись тільки іспанцю Габріелю Маноле. Третє місце посів словак Мартін Саган.

25-річний самбірчанин Володимир Андреїшин став віце-чемпіоном світу з бодібілдингу, фото-1

Володимир Андреїшин здобув срібну медаль на чемпіонаті світу з бодібілдингу (фото НОК)

Володимир Андреїшин є майстром спорту України з бодібілдингу, чемпіоном Європи 2018 року, професійним фітнес-тренером. Нещадавно Володимир Андреїшин виборов перше місце в категорії класичний бодібілдинг у ваговій категорії понад 80 кг на чемпіонаті України з бодібілдингу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію