• Головна
  • У Дрогобичі міська поліклініка отримала кисневі концентратори для лікування ковідних пацієнтів в домашніх умова
14:28, 11 листопада 2021 р.

У Дрогобичі міська поліклініка отримала кисневі концентратори для лікування ковідних пацієнтів в домашніх умова

У Дрогобичі міська поліклініка отримала кисневі концентратори для лікування ковідних пацієнтів в домашніх умова

У Дрогобичі хворі на COVID можуть отримати кисневий концентратор у свого сімейного лікаря. Новину повідомила заступник головного лікаря з лікувальної роботи КНП «Дрогобицька міська поліклініка» Леся Остапенко. За її словами,для цього необхідне скерування від сімейного медика або ж виписки зі стаціонару, де вказано, що пацієнт потребує кисневої терапії, інформує пресслужба ДМР.

Цього тижня медична установа Дрогобича отримала 37 нових кисневих концентраторів для лікування пацієнтів з Covid-19 в амбулаторних умовах, які після виписки з лікарні потребують кисневої терапії.

Концентратори безкоштовно видаватимуть у тимчасове користування. Їх ми уже розподілили на сімейні відділення. Життєво важливе обладнання можуть отримати ті пацієнти, які потребують кисневої терапії, але за станом здоров’я вони можуть лікуватися вдома, а не в стаціонарі. Їх безкоштовно надаватимуть усім, хто підписав декларацію із сімейним лікарем. Придбати доведеться лише елементи для індивідуального користування — маску, трубку, носові канюлі та перехідник", – зазначає Леся Остапнко.

Щоб отримати концентратор, пацієнт або хтось із його родичів має звернутися до сімейного лікаря, який організовує передачу концентратора додому пацієнту. Недужий може користуватися концентратором протягом того часу, поки його стан не поліпшиться. Відтак обладнання необхідно повернути, коли рівень сатурації впродовж доби без кисневої підтримки тримається на рівні 94 – зазначає медик.

На отримання концентратора оформлюємо відповідну угоду, акт передачі, проводимо інструктаж щодо використання. Відтак пацієнт може використовувати концентратор в домашніх умовах, перебуваючи під спостереженням лікаря", – додає Леся Остапнко.

Станом на 10 листопада до надання медичної допомоги амбулаторним хворим на Covid-19 уже залучено 2 концентратори.

Додамо, кисневі концентратори є важливою частиною лікування COVID-19 у складних випадках. І від їх наявності, або відсутності часто залежить життя хворого. Як зазначають у ЛОДА – враховуючи тенденцію до зростання захворюваності COVID-19 в області та збільшення кількості випадків важкого перебігу недуги, за кошти державної субвенції було придбано 1 520 кисневих концентраторів, які розподілили між медзакладами Львівщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кисневі концентратори Дрогобицька міська поліклініка
Оголошення
live comments feed...