• Головна
  • До шкіл Медвежі та Снятинки почали курсувати автобуси «Школярик»
16:02, 15 листопада 2021 р.

До шкіл Медвежі та Снятинки почали курсувати автобуси «Школярик»

До шкіл Медвежі та Снятинки почали курсувати автобуси «Школярик»

Цього тижня вийшли на рейс два автобуси «Школярики», які на початку осені отримали школи Дрогобицької територіальної громади. Мова іде про транспортні засоби, які курсують із Ступниці до Медвежі та із Залужан та Старого Села у Снятинку. Про це повідомив керівник відділу освіти Петро Шев’як. Транспортні засоби відділу освіти передали ще у жовтні.

Однак лише цими днями надійшли дозвільні документи зі заводу, без яких експлуатація автобусів була не можливою, інформує пресслужба ДМР.

Школярики придбав департамент ЛОДА за кошти освітньої держсубвенції та у співфінансуванні із місцевим бюджетом. Загальна вартість двох автобусів становить 3 мільйони 600 тисяч гривень. З місцевого бюджету було виділено 1 мільйон 300 тисяч гривень, що становить більше 35%, – зазначив начальник відділу освіти Дрогобицької міської ради Петро Шев’як.

Також за твердженнями Петра Шев’яка, громада населених пунктів Медвежі та Снятинки довго очікувала шкільного транспорту. Оскільки дітям проблемно добиратися до шкіл із сусідніх населених пунктів.

Як додає керівник Снятинського навчально-виховного комплексу Микола Турика, у їхній школі навчається понад 165 учнів. Із цієї кількості близько 60 дітей доїжджають в навчальну установу із Залужан та Старого Села. В період зниження температурних показників та з настанням зими – дітям доволі проблематично добиратися на навчання, доводиться раніше вставати, щоб вчасно потрапити до школи.

Тепер із курсуванням «Школярика» всі ці проблеми відпадуть самі собою, а на додачу ми матимемо змогу возити учнів на екскурсії нашим краєм та містами України, – підкреслив директор навчальної установи Микола Турик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...