• Головна
  • Вперше за три місяці виписки пацієнтів хворих на ковід перевищили госпіталізацію
16:08, 15 листопада
1

Вперше за три місяці виписки пацієнтів хворих на ковід перевищили госпіталізацію

Вперше за три місяці виписки пацієнтів хворих на ковід перевищили госпіталізацію

В Україні середньодобова кількість виписок з «ковідних» лікарень переважає над кількістю госпіталізованих вперше за останні три місяці. Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, інформує «ZAXID.NET».

За його словами, за останній тиждень кількість госпіталізацій до «ковідних» лікарень також зменшилася на 13%.

Вперше за останні 3 місяці середньодобова кількість виписок з «ковідних» лікарень переважає над кількістю госпіталізованих. До лікарень госпіталізують в середньому на 7% менше пацієнтів, ніж виписують. Стабілізації рівня госпіталізацій є першим позитивним сигналом проходження піку захворюваності та початку розвантаження медичної системи України. Проте це ще не повна перемога над вірусом. Кількість випадків захворювання та рівні госпіталізації перебувають на досить великих значеннях», – наголосив Ляшко.

На думку міністра, потрібно продовжувати нарощувати темпи вакцинації та дотримуватися карантинних обмежень.

Стабілізація кількості випадків та їх поступове зменшення фіксується в Естонії, Румунії, Латвії та Швеції. В Україні також ми спостерігаємо 6% зменшення випадків коронавірусної хвороби за цей тиждень, у порівнянні з минулим», – зазначив міністр.

Раніше повідомлялося, що Кабмін прогнозує спад захворюваності на коронавірус в Україні.

До слова, вакцинація в 11 разів зменшує ризик смертності від штаму «Дельта». За словами Ляшка, низка європейських країн вже підтверджують дослідження на практиці. Наприклад, Велика Британія, Німеччина, Бельгія, де щеплено понад 65% населення, зараз демонструють у 8-14 разів меншу летальність, ніж під час весняної хвилі.

На сьогодні показники «жовтої» зони епідемічної небезпеки мають лише дві області України - Кіровоградська та Тернопільська. Показники «помаранчевої» зони епіднебезпеки мають п'ять областей: Вінницька, Закарпатська, Полтавська, Харківська та Чернівецька. Показники у решті областей відповідають «червоній» зоні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Мюллер Рейстагу, Столтенбергу Юнкера не повезло
15 листопада, 21:28
27 марта 2008 года Совет по правам человека единогласно принял резолюцию 7/25, названную «Предупреждение геноцида». В 17-м пункте этой резолюции Совет предлагает «Верховному комиссару в качестве одного из этих юбилейных мероприятий и с целью внесения важного вклада в разработку превентивных стратегий организовать, в рамках имеющихся ресурсов, семинар по предупреждению геноцида с участием представителей государств, соответствующих органов системы Организации Объединенных Наций и других международных и региональных организаций, гражданского общества и научных и исследовательских учреждений и опубликовать доклад об итогах работы этого семинара».В своём первом обращении к Совету по правам человека в сентябре 2008 года Верховный комиссар по правам человека Нави Пиллэй сообщила о своём намерении действовать в соответствии с просьбой Совета, озвученной в марте, и также заявила, что её Управление планирует в настоящее время проведение семинара по вопросам предотвращения геноцида. 9 декабря 2008 года международное сообщество отмечало 60-тилетие Конвенции о предупреждении преступления геноцида и наказании за него. Эта годовщина предоставила ценную возможность международному сообществу привлечь внимание всех государств к значимости Конвенции и удвоить усилия, направленные на предотвращение преступления геноцида и наказание за него. Семинар также послужил поводом исследовать стратегии, которые можно применять для предотвращения этого самого гнусного преступления. По случаю празднования годовщины Верховный комиссар Нави Пиллэй вновь отметила, что ответственность за предупреждение геноцида целиком лежит на государствах. Она подчеркнула необходимость того, чтобы преступления геноцида были учтены в национальных законодательствах и были разработаны превентивные механизмы. Предыстория и основание В Конвенции о предупреждении преступления геноцида и наказании за него, к которой на данный момент присоединились 140 государств и которую подписало еще 41 государство, дается определение преступлению геноцида.
Оголошення
live comments feed...