• Головна
  • У Бориславі підписали угоду з Польщею про транскордонне співробітництво
14:17, 24 листопада 2021 р.

У Бориславі підписали угоду з Польщею про транскордонне співробітництво

У Бориславі підписали угоду з Польщею про транскордонне співробітництво

У Бориславській міській раді відбулась розширена робоча нарада під головуванням міського голови Борислава Ігоря Яворського за участі заступниці директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА Лілії Лисих та мера міста Устрики Долішні (Польща) Бартоша Ромовіча.

Про це інформує GalInfo.

До зустрічі також приєднались керівництво міста Турки. Під час наради підписали угоду про співробітництво із м. Устрики Долішні. Угода передбачає всестороннє співробітництво для спільної реалізації проєктів розвитку обох регіонів.

Окрім підписання угоди про співробітництво, місто Устрики Долішні приїхало із вже напрацьованою пропозицією співпраці. Провели презентацію пілотного, інноваційного, екотуристичного проєкту "Нова модель туристичного трансферу в Бещадах".

Проєкт, який мають на меті втілити партнери, передбачає облаштування нової моделі туристичного трансферу в Карпатах, як елементу екологічно чистої економіки. Цей новий вимір екотуризму має настільки глобальний підхід, що, як заявляють розробники, подібний проєкт ще не був реалізовуваний ніде у світі.

До його реалізації запропоновано долучитись із українського боку місту Бориславу, а також м. Турці. Згідно з планом проєкту доступ до основних туристичних локацій регіону планують здійснювати на електромобілях, що суттєво зменшить забруднення повітря. План цього проєкту подадуть на конкурс програми транскордонного співробітництва "Польща - Білорусь - Україна".

Цей проєкт не просто інноваційний проєкт, це - проєкт майбутнього. Ми зазвичай концентруємо свою увагу в спершу на першочергових інфраструктурних речах, стараємось покращувати елементарні речі. І, на жаль, через це нам не вистарчає часу та ресурсів для напрацювання глобальніших проєктів, які направлені в майбутнє. І ми дуже вдячні, що партнери запропонували нам працювати разом", – зазначив міський голова Ігор Яворський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...