![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
14:48, 24 листопада 2021 р.
Дрогобичани Харів Іван та Марта перемогли у Всеукраїнському відкритому турнірі з тхеквондо
![Дрогобичани Харів Іван та Марта перемогли у Всеукраїнському відкрит... Дрогобичани Харів Іван та Марта перемогли у Всеукраїнському відкритому турнірі з тхеквондо](/dist-assets/images/cap.jpg)
Двоє дрогобичан Харів Іван та Харів Марта взяли участь у Всеукраїнському відкритому турнірі «Кубок Любарта» з тхеквондо (ВТФ), який відбувся 19-20 листопада цього року у м.Луцьку. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з 11 міст України, інформує пресслужба ДМР.
Дрогобичанка Харів Марта посіла ІІІ місце у розділі «пумсе» (індивідуальний виступ). У розділі «пумсе» (сімейні пари) Харів Іван та Марта здобули І місце.
Тхеквондо (WTF) — бойове мистецтво, олімпійський вид спорту та національний вид спорту в Кореї. Тхеквондо є одним з найбільш систематизованих і науково обґрунтованих бойових мистецтв світу. Ця дисципліна за допомогою тренувань дозволяє людині зміцнити здоров’я, навчитись самообороні та привчає працювати над саморозвитком духовності й інтелекту.
«Tae» означає «удар ногою», «Kwon» означає «удар рукою», «Do» означає «шлях». Таким чином термін Taekwon-Do можна перекласти як «шлях ноги та руки через пізнання». Особливу увагу в змагальній практиці тхеквондо приділено ударній техніці ніг, однак це лише частина програми підготовки.
Вітаємо наших спортсменів і бажаємо подальших перемог.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
09:37, 18 липня
12:49, 17 липня
live comments feed...