• Головна
  • "Назарет" просить небайдужих проголосувати за соціальний проект "Творча майстерня «Кольоровий світ» для людей з інвалідністю"
14:52, 25 листопада 2021 р.

"Назарет" просить небайдужих проголосувати за соціальний проект "Творча майстерня «Кольоровий світ» для людей з інвалідністю"

"Назарет" просить небайдужих проголосувати за соціальний проект "Творча майстерня «Кольоровий світ» для людей з інвалідністю"

У 2020 році в час надзвичайної ситуації в Україні через пандемію, у момент коли люди були налякані новим недослідженим вірусом, що призвів до великої кількості захворювань, смертності та тотальної домашньої ізоляції й карантину, перед Загальноцерковним реабілітаційним центром «Назарет» постав ще один новий виклик.

До них почали звертатися жінки, які страждали від домашнього насильства на фоні вживання алкоголю.Реабілітаційний центр не зміг це проігнорувати, з великою кількістю ризиків та мінімальним фінансовим бюджетом вони вирішили боротися і відкрити нове жіноче відділення.

І на велику радість для всіх його вдалося запустити. Зараз це окремежіноче відділення з безпечними комфортними умовами та програмою для жінок, якітакож мають можливістьпроходили реабілітацію зі своїми дітьми.На даний час програму реабілітації проходять 13 узалежнених жінок від алкоголю та наркотиків, серед них є дві, мами малеча яких знаходиться з ними на реабілітації.

Жіноче відділення - це центр, який максимально наближений до домашніх умов перебування. Тут люди змінюють своє життя кардинально, ростуть та розвиваються, вчаться любити себе та своїх ближніх. І за той розвиток та темп який зараз є Назарет завдячує своїм партнерам, які в той нелегкий час, повірили та підтримали.

Наприкінці минулого року ця соціальна послуга перемогла в конкурсі соціальних ініціатив за номінацієюОрганізація соціальних сервісів на подолання наслідків COVID-19. Це неймовірно цінно, коли тебе та твою діяльність хочуть підтримати небайдужі організації, адже ті, хто допомагає іншим потребує також підтримки й допомоги, щоб мати ресурс для нових звершень.

І саме завдяки підтримці проєкту ЄС «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України», що фінансується Європейським Союзом і реалізується Благодійною організацією «Мережа 100 відсотків життя Рівне», реабілітаційний центр «Назарет» отримав ресурс, щоб допомогти ще більшій кількості людей. Перемога в цьому конкурсі допомогла їм забезпечити заробітну плату для проєктного менеджера та піар-менеджера, завдяки яким стало вдвічі більше гарячих сердець та в чотири рази більше вільних рук роботи добро.

Друзі, колеги, небайдужі українці, запрошуємо вас долучитися в допомозі обрати найкращі організації й тим самим зробити свій внесок у їхній розвиток. Надаємо вам посилання на нове голосування цього чудового проєкту.

Партнери БФ «Карітас» також бере учать у цьому голосувані, перейдіть за посиланням, та підтрмайте спільну роботу під номером 27 - Творча майстерня «Кольоровий світ» для людей з інвалідністю!

Голосування триває до 30 листопада.

Ваш голос важливий!

Голосуй тут!!

https://v.eu4csos.org/vote?fbclid=IwAR2zrwPa_dZweZiWi3LfAh8fQ8JUxGWKtQNOrA3IJzDunGIjw8l9XRnaUSc

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...