• Головна
  • Новий офіс «Дія Центр» у Дрогобичі відкриють наприкінці грудня
19:23, 16 грудня 2021 р.

Новий офіс «Дія Центр» у Дрогобичі відкриють наприкінці грудня

Новий офіс «Дія Центр» у Дрогобичі відкриють наприкінці грудня

На вулиці Бориславській тривають роботи із облаштування нового приміщення надання адміністративних послуг «Дія Центр», інформує пресслужба ДМР. 

Як поінформував замовник робіт, керівник «Управління капітального будівництва» Василь Бохонок, на даному об’єкті усі будівельні роботи - завершено. Триває процес облаштування приміщення всередині, його прибирають та встановлюють меблі і техніку.

На першому поверсі «Дія Центру» меблі для роботи уже завезено. Підвозимо техніку та інше необхідне обладнання. Інтенсивно тривають роботи із налагодження зв’язку в новому пиміщенні, інтернету, підключення системи «Електронна черга» тощо, – повідомив Василь Бохонок.

За твердженнями замовника робіт – найімовірніше «Дія Центр» у Дрогобичі офіційно відкриють в останніх числах грудня.

Маємо гарний досвід роботи ЦНАПу. Як бачимо, адміністративні послуги надаються на досить високому рівні. Тепер ми працюємо над завданням, щоб звести всі послуги, у тому числі й комунальні, в єдиному місці – новому «Дія Центрі». Нам важливо, щоб бюрократичні процедури не обтяжували громадян і не завдавали їм зайвого клопоту. Ми живемо в епоху цифровізації, тому ці процеси мають мінімізувати час та процедуру отримання послуги нашими мешканцями. Сподіваюся, що так і буде з відкриття оновленого «Дія Центру» у нашому місті, – прокоментував Тарас Кучма.

Додамо, за проектом «Дія Центру», на 1-му поверсі споруди буде розташовано рецепцію та зал очікування з дитячою зоною, зал обслуговування абонентів (фронт-офіс), громадську приймальню (бек-офіс), систему електронної черги та паспортні послуги. На 2-у поверсі розмістять два конференц зали, зал для коворкінгу та технічні приміщення. «Дія Центр» – відповідатиме вимогам інклюзивності, тут перебачать безперешкодний доступ з урахуванням потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...