• Головна
  • Наступного тижня вулицю Бориславську відкриють для проїзду автотранспорту
19:29, 16 грудня 2021 р.

Наступного тижня вулицю Бориславську відкриють для проїзду автотранспорту

Наступного тижня вулицю Бориславську відкриють для проїзду автотранспорту

з кінця листопада тимчасово було обмежено рух транспорту на вулиці Бориславській на відрізку від зупинки громадського транспорту у сторону «Дія Центру». Уся річ у тому, що там стартували роботи із реконструкції переходу річки Серет через дорогу, інформує преслужба ДМР.

Як пояснив керівник Департаменту міського господарства Ростислав Пошивак, в ході ремонтних робіт було очищено русло річки, а також встановлено залізобетонні блоки, в які й скерували русло річки, що протікає по вулиці Бориславській.

На цій ділянці роботи вийшли на фінішну пряму. Нам залишилося заасфальтувати відрізок дороги. Зважаючи на погодні умови – там буде покладено чорновий шар асфальту, відтак весною проведемо капітальну реконструкцію цієї частини дороги та її благоустрій, встановимо нові бордюри тощо, – прокоментував Ростислав Пошивак.

Так зване «чорнове» асфальтування дороги мають здійснити сьогодні, відтак у найближчі дні рух транспорту по вулиці Бориславській відновлять.

За твердженнями Ростислава Пошивака, роботи з очищення русла річки Сетер та укріплення її берегів будуть продовжені і в наступному році. Береги річки укріплюватимуть бетонними блоками, де необхідно проведуть розчищення русла від сміття. Ці роботи здійснюють для того, щоб річка не підтоплювала дороги та не виходила з берегів навесні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...