• Головна
  • Украина вводить ревакцинацію від коронавирусу. Чи усім потрібна третя прививка?
09:37, 23 грудня 2021 р.

Украина вводить ревакцинацію від коронавирусу. Чи усім потрібна третя прививка?

Украина вводить ревакцинацію від коронавирусу. Чи усім потрібна третя прививка?

Після перших двох доз вакцини від коронавірусу деяким українцям доведеться пройти ревакцинацію та зробити третє щеплення. Але бустерна доза потрібна не всім.

Про це заявили в прес-службі Міністерства охорони здоров’я

Поки що повідомляється, що третє щеплення знадобиться медпрацівникам та співробітникам будинків інтернатного типу. Бустерну дозу приймають не менше як через 6 місяців після другого щеплення від коронавірусу. Для вакцинації будуть використовувати вакцини Moderna та Komirnaty/Pfizer.Застосовувати їх навіть у тому випадку, якщо раніше людина прищепилася іншими вакцинами. Отримання додаткової дози для людей, у яких через тяжкі супутні хвороби міг не сформуватися належний імунний захист, залишається без змін. Вони можуть зробити третє щеплення через 28 днів після основного курсу щеплень без продовження терміну дії сертифіката.

Як повідомляли Українські Новини, експертна рада Міністерства охорони здоров’я пообіцяла ухвалити рішення про терміни початку введення бустерної дози вакцини від коронавірусу.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що Україна готова до проведення бустерної вакцинації, насамперед дозволять щеплення для людей зі зниженим імунітетом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...