• Головна
  • У Дрогобицькій лікарні відкрили нову операційну
14:24, 28 грудня 2021 р.

У Дрогобицькій лікарні відкрили нову операційну

У Дрогобицькій лікарні відкрили нову операційну

Новий операційний зал відкрили у хірургічному корпусі медзакладу. Як розповів керівник лікарні – Андрій Коцюба – потреба в додатковій операційній визріла давно. Оскільки, із утворенням територіальної громади – збільшилась кількість звернень до медиків та зросла кількість ушпиталень пацієнтів, інформує пресслужба ДМР.

Так, як наша лікарня є медзакладом інтенсивного лікування другого рівня, тож хірургічною ургенцією ми забезпечуємо всіх мешканців нашого регіону. Зважаючи на збільшення потоку пацієнтів – виникла необхідність збільшити кількість операційних столів. Тому було прийняте рішення відкрити новий операційний зал, який допоможе бригадам медиків проводити паралельно кілька операційних втручань, – коментує Андрій Коцюба.

Реалізувати задум вдалося завдяки мікропроекту, який фінансово підтримала область та місто. Відтак за кошти лікарні було закуплено нові меблі. В оновленій операційній створено окрему кімнату для медичного персоналу, душову кабіну, тощо.

Окрім цього в першій міській лікарні на фінішну пряму вийшли роботи із облаштування переходу між двома корпусами медустанови: хірургічним і терапевтичним. Перехід необхідний для швидкого транспортування пацієнтів із серцево-судинними проблемами в кардіологічний відділ. До сьогодні – відсутність цивілізованого переходу породжувала, як для медиків так і хворих низку проблем.

Наразі, підрядник завершує внутрішні роботи в новобудові.

За словами керівника лікарні Андрія Коцюби, простір переходу використають функціонально. Новобудова має 3 поверхи, на кожному із яких розмістять необхідні кабінети. Так, на першому поверсі постане кабінет під сучасне МРТ. На другому поверсі облаштують кабінети під реабілітацію хворих із серцево-судинними патологіями.

На третьому поверсі планують розмітити діагностичні кабінети – серед яких УЗД, електрокардіографія, кабінет фіброгастроскопії та інші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...