![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
10:46, 5 січня 2022 р.
Вчора у Дрогобичі на вулиці Коновальця сталася пожежа, жінку госпіталізували
![фото ГУ ДСНС Львівської області фото ГУ ДСНС Львівської області](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото ГУ ДСНС Львівської області
Імовірною причиною пожежі могла стати ввімкнена гірлянда, якою були прикрашені меблі в спальні.
Вогонь спалахнув у квартирі на першому поверсі, всередині якої була мати з дитиною, вчора близько 19 години у Дрогобичі на вул. Коновальця, 15/1. За інформацією ДСНС Львівщини, спочатку жінка хотіла самостійно загасити вогонь, але таки зрозуміла, що таки не впорається і вибігла з дитиною на руках до сусідів.
На місце прибули 8 вогнеборців 5-ої державної пожежно-рятувальної частини м.Дрогобич, залучалося 2 одиниці спецтехніки. Пожежу вдалось локалізувати о 19:22, а вже о 19:24 повністю ліквідувати. Вогонь знищив речі домашнього вжитку на площі 4 кв.м.
Жінку 1994 року народження з ознаками отруєння продуктами горіння було госпіталізовано у Дрогобицьку міську лікарню, її дитина медичної допомоги не потребувала.
Усі обставини інциденту будуть встановлюють правоохоронні органи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
13:38, 13 липня
09:53, 19 липня
24
10:37, 24 липня
12:49, 17 липня
live comments feed...