• Головна
  • У дошкільних закладах Дрогобича та Стебника завершились ремонтні роботи із оновлення харчоблоків та приміщень
10:14, 12 січня 2022 р.

У дошкільних закладах Дрогобича та Стебника завершились ремонтні роботи із оновлення харчоблоків та приміщень

У дошкільних закладах Дрогобича та Стебника завершились ремонтні роботи із оновлення харчоблоків та приміщень

Таку інформацію озвучила на оперативній нараді в Дрогобицькій міській раді заступник керівника відділу освіти ДМР Ольга Олексюк. За її словами, цими днями фінішували ремонтні роботи із оновлення харчоблоку у дошкільному закладі №26 м.Стебника, інформує пресслужба ДМР.

В харчоблоці дошкільної установи здійснили поточний ремонт, оскільки за сучасними вимогами в школах і садках міста впроваджуємо нові меню із акцентом на здорове харчування. Зважаючи на це, працюємо над покращенням матеріально-технічної бази дошкільних закладів освіти, – коментує Ольга Олексюк.

Окрім оновлень у стебницькому садочку, проведено ряд ремонтних робіт і у дошкільних закладах Дрогобича. Зокрема, в кінці грудня фінішували роботи в ЗДО №30 на загальну суму – 179, 774 тис.грн. В дошкільній установі було здійснено ремонт двох спалень та внутрішнього електропостачання.

Паралельно в садочку №29 м.Дрогобича – проведено ремонтні роботи на суму 179 тис.грн. Тут для дітей із інклюзією, які пересуваються на візочках, розширено вхід в коридорі.

В дитячій установі №2 м.Дрогобича – здійснено ремонт санвузла та підлоги в одній із груп дитячої установи. Роботи обійшлися в 149 тис.грн.

В дошкільній установі Дрогобича № 27 – на 50 тис.грн. проведено ремонт одного із санвузлів.

В садочку №15 – фінішували ремонтні роботи частини плоского даху та парапетів на загальну суму 149 тис.грн.

Усі кошти на ремонтні роботи дошкільних закладів освіти виділено із місцевого бюджету.

За словами Ольги Олексюк, в 2022 році дошкільні установи міста та територіальної громади теж оновлюватимуть. Відділ освіти подає проекти на участь в «Конкурсі місцевих ініціатив» на загальну суму 3 млн. грн. В баченнях є здійснити капітальні ремонти дахів дошкільних закладів міста та територіальної громади, зокрема в ЗДО № 30 та 19. Також в планах відділу освіти провести в 2022 році капремонт харчоблоків в дошкільних закладах міста – № 27, № 21, № 11.

Окрім цього, заплановано проведення поточних ремонтів санвузлів в садках № 6, №29, №24, №12, №13. Також у планах відділу освіти реалізувати у новому році і благоустрій територій таких дошкільних установ, як № 2, №35 та садка «Сонечко» в с.Рихтичі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...