• Головна
  • У Дрогобичі комунальники розпочали ліквідацію старих дерев на кладовищі, що на вулиці Трускавецькій
13:15, 13 січня 2022 р.

У Дрогобичі комунальники розпочали ліквідацію старих дерев на кладовищі, що на вулиці Трускавецькій

У Дрогобичі комунальники розпочали ліквідацію старих дерев на кладовищі, що на вулиці Трускавецькій

Як повідомив керівник КП «СМУ» Володимир Суда, цими вихідними трапився неприємний інцидент на старовинному кладовищі, що на вулиці Трускавецькій. Через погодні умови та свій похилий вік – впало одне із дерев. При падінні дерево пошкодило хрест, пам’ятник та один із гробовців. Працівники комунальної структури, по гарячих слідах, приступили до ліквідації наслідків непередбачуваної ситуації, йдеться на сайті ДМР.

Впав старий ясен, діаметром понад 1 метр. Під час падіння дерева пошкоджень зазнали пам’ятники, що були поруч. Хочу довести до відома громадян – дерева на старому кладовищі висаджені давно і не нами. Спільними зусиллями із волонтерами періодично намагаємось наводити лад на старому кладовищі. Однак, ресурсів та можливостей на все не вистачає, – коментує Володимир Суда.

За твердженнями керівника СМУ – їхня структура уже заключила угоду із відповідною службою, зокрема верхолазами, які здійснюватимуть видалення старих дерев на кладовищі, що на вулиці Трускавецькій.

Роботи проходитимуть в кілька етапів, оскільки ліквідувати всі старі дерева одразу ми не можемо. Це тягне чимало коштів із бюджету та є тривалим процесом. Оскільки, дерева треба не просто видалити, але й порубати та вивезти залишки деревини із території цвинтаря, – пояснює Володимир Суда.

Наразі, роботи стартують із ліквідації найбільш аварійних дерев на старовинному кладовищі міста. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...