• Головна
  • На різдвяному фестивалі смаколиків «Газдиня фест» нагородили меценатів
15:47, 15 січня 2022 р.

На різдвяному фестивалі смаколиків «Газдиня фест» нагородили меценатів

На різдвяному фестивалі смаколиків «Газдиня фест» нагородили меценатів

У переддень Старого Нового року, 13 січня, на головній площі Дрогобича вперше пройшов фестиваль різдвяної галицької кухні під назвою «Ґаздиня фест». Дійство організувало управління культури та розвитку туризму Дрогобицької міської ради.

На різдвяному фестивалі смаколиків «Газдиня фест» нагородили меценатів, фото-1

Свої кулінарні витвори мешканцям та гостям нашого краю презентували вправні господині Дрогобиччини, які представляли міста Дрогобич, Стебник та сільські населені пункти нашої громади. Долучилися до різдвяного дійства й управління та відділи Дрогобицької міської ради. Свято б не відбулось б без численних меценатів, серед яких і об’єднання «Самопоміч»

На різдвяному фестивалі смаколиків «Газдиня фест» нагородили меценатів, фото-2

До мене звернулася п.Леся Татарська із Управління культури та розвитку туризму і повідомила, що у Дрогобичі має відбутися дуже цікаве дійство - фестиваль Газдиня Фест і запропонувала долучитися, а також допомогти із організацією подарунків для всіх учасників даного фестивалю. Я із задоволенням відреагувала на це, - так як даний захід стартував вперше, а сама його ідея є дуже цікава, тому що об'єднала всю нашу новостворену громаду. Надіюся, що даний фестиваль стане щорічною доброю традицією святкування Різдвяних свят об’єднаної Дрогобицької громади, - розповіла Ірина Волошин, котра долучилась до підтримки фестивалю

На різдвяному фестивалі смаколиків «Газдиня фест» нагородили меценатів, фото-3

Наприкінці фестивалю, на головній сцені, відбулось нагородження меценатів, котрі відгукнулись на прохання управління культури та розвитку туризму Дрогобицької міської ради та підтримали колоритне дійство «Газдиня фест» та інші святкові заходи під час Новорічно-різдвяних святкувань у Дрогобицькій ОТГ.

Зокрема, за спонсорську допомогу було відзначено подяками:

  • Сергія Оленича, депутата ЛОР, об’єднання «Самопоміч»,
  • Ірину Волошин, депутатку ДМР, об’єднання «Самопоміч»,
  • Андрія Паутинку депутата ДМР, об’єднання «Самопоміч»
  • ВПУ № 19
  • ТОВ «Укр.Бізнесінвест»
  • Зоопарк «Лімпопо»
  • ТОВ «Термопласт Буд»
  • ДП «Діброва»
  • ТОВ “Інфоріс Груп» вода Меденицька

Ми відгукуємось на прохання міської ради, зокрема управління культури і туризму про допомогу в організації різноманітних заходів і проектів, зокрема проведення Дня міста, Дня св. Миколая, святкування новорічно-різдвяних свят тощо. Також допомагали в реалізації мікропроектів (конкурсу місцевих ініціатив), який проводить Львівська обласна рада тощо, - розповів Сергій Оленич.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...