• Головна
  • Дрогобицька дитяча лікарня під керівництвом Оксани Стебельської визнана кращим підприємством України
Наша гордість
20:38, 21 січня 2022 р.

Дрогобицька дитяча лікарня під керівництвом Оксани Стебельської визнана кращим підприємством України

Наша гордість
Дрогобицька дитяча лікарня під керівництвом Оксани Стебельської визнана кращим підприємством України

Ліга кращих підприємств України під завершення 2021 року визнала КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» кращим підприємство року. Окрім цього – кращим керівником року визнано керівника цієї медустанови – Оксану Стебельську. Її нагороджено Національним сертифікатом за багаторічну плідну працю, ефективне керування підприємством-лідером та дотримання високих соціальних обов’язків, що сприяє загальному зміцненню здоров’я нації, інформує пресслужба ДМР.

Відповідні Національні сертифікати «Кращого підприємства» та «Керівника року» Оксані Стебельській цими днями вручили фахівці Ліги кращих підприємств України. Як зазначила керівник медичної установи – дитяча лікарня постійно прагне кращих результатів та пишається своїми здобутками і готова підкорювати нові вершини.

Дякую своєму прекрасному колективу! Це наша спільна перемога! Вершини досягаються лише при злагодженій командній роботі, коли кожен виконує своє завдання з душею та повною віддачею! Ціную кожного працівника та вірю, що ще більше досягнень у нас попереду, – зазначила Оксана Стебельська.

Додамо, КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» – підприємство, яке не лишень надає якісні медичні послуги, але й постійно оновлюється, вдосконалюється та йде в ногу із часом.

8 жовтня 2021 р. на базі лікарні урочисто відкрили оновлене інфекційне відділення із капітальним ремонтом та якісним медичним обладнанням.

Нове інфекційне відділення розраховане на 30 ліжок дитячої інфекції, з них 20 – боксованих та мають окремі входи.

Реконструкція дитячого інфекційного відділення забезпечить надання медичної допомоги дітям з інфекційною патологією цілого регіону: Дрогобич, Стебник, Трускавець, Борислав, а також дітям, які перебувають на відпочинку у санаторно-курортних закладах Трускавця та Східниці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...